Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg jellemző tőlünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg jellemző tőlünk nyugatra?

Figyelt kérdés

Tehát USA, Hollandia, Németország.

Arra gondolok, hogy bár én még csak mutatóban voltam az egyik országban, de kint élő, tartózkodó ismerőseim szerint kint már a női emancipáció révbe ért, főleg, ami a szexualitást érinti.

Sőt, igazából kicsit felcserélődtek a szerepek.

Azaz inkább a nők tartanak szeretőt, a nők simán elmennek szórakozóhelyekre és a férj nem szól, ha esetleg nem otthon alszik vagy az se ritka, hogy a férj tudja, hogy a nőnek szeretője van.


2015. jan. 26. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem igaz, csak merni merem ,hogy nincsenek ilyen b_lf_sz férfiak.
2015. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na jó, kicsit túloztam, most, h végigolvastam a saját kérdésem.

Nem arról van szó, h minden férfi, de elég gyakori.

2015. jan. 26. 14:16
 3/11 DanteSparda ***** válasza:
tapasztalatom szerint ez a környékre is nagyon igaz
2015. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel erről eddig nem készült reprezentatív felmérés egyetlen hivetel sztatisztikai hivatal által sem, így semmi biztosat nem lehet erről mondani, legfeljebb személyes tapasztalatokat, amiket értelmes ember nem tekint mérvadó adatnak, amik nagy általánosságban jellemzőek lennének egy adott társadalmi rétegre. Én 7 hónapot voltam Jénában, ott elég sok mindent láttam, többek között ilyen nőket is, de ettől függetlenül nem állítom, hogy ez a jellemző viselkedésforma abban az országban.
2015. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hivatalos*
2015. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nézd+ az háliwúdi filmeket, mind egy kaptafa, amely a mai divatot diktálja mindezt felnagyítva, mégsem jellemző, hogy így vázolnák fel a helyzetet.
2015. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Értem. Tehát az egyenjogúság azt jelenti, hogy a férfiak eltűrik, ha a nő félrelép és szabadon él, mert szüksége van a szexre másokkal is, ha esetleg megkíván valakit, de a férfi egy szemét mocsok, ha rá mer nézni másra. Mindig is csodáltam a feministákat.
2015. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor értsd úgy, hogy a nők hamarabb megtudják élni a nőiességüket szexuális értelemben, mint mondjuk Magyarországon?
2015. jan. 26. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:

de nem a muszlim negyedekben :D franciák, németek, hollandok meg ezek mind döglenek kifele.


a muszlim negyedekben meg egész biztos nem ez a jellemző :DDD

2015. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Tehát egy nő csak szeretők tartásával és bulikban egyéjszakás kalandokkal tudja megélni a nőiességét?

Nekem ez új... Egész eddig úgy tudtam, hogy a nők a családdal és gyerekneveléssel tudják megélni a nőiességüket nem pedig össze-vissza keféléssel.

2015. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!