Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen alak vékony vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen alak vékony vagy már husi?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló alakom van, és férfiak szerint szép vékony vagyok, de mindig azt hittem, a vékony csak ilyen lehet:

[link]


(170cm, 55kg, derék-csípő különbség 30cm, látszik a medence csontom és nem ér össze a combom, ha ez számít)


2015. jan. 27. 10:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan alakom van, mint az 1. képen, ha valaki nem értené
2015. jan. 27. 10:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem szép, abban az esetben, ha nem csak egyszerűen nagyon vékony vagy, de picit mozogsz is mellette, pl. futás, felülés, akár aerobik, valami, hogy ne csak egyszerűen "lötyögj".
2015. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elnézést, későn láttam a választ, akkor viszont semmi, jó, ahogy van!
2015. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen világban élünk, hogy az első képen a hölgyet bárki is husinak gondolná? Ez az egészséges...


23/F

2015. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te kb. 30%-os vagy. Amit másodikként linkeltél, az kb. 20%-os:


[link]


A te 30%-osod egy jó érték! Ne aggódj, te is és bárki más aki 30%-os vagy alatti, az alkatilag jó nőnek számít a legtöbb férfi szemében.

2015. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
25 és 30 között inkább valahol. Nincsenek akkora combjaim, mint a 30%-os képen.
2015. jan. 27. 10:21
 7/15 anonim ***** válasza:
A hangsúly a "szép"-en van. A második kép vékony, az első pedig szép vékony.
2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 160/55 vagyok,és vékonyabb vagyok,mint a nő az első képen.Ha te 170 cm vagy és szintén 55 kg,akkor biztos vékony vagy,valószinüleg azért is mondják neked a férfiak.
2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Az első kép vékony.

A második kép nem vékony, hanem nagyon sovány.

De a 170 cm-ből és a hozzá tartozó 55 kg-ból is látszik, hogy vékony vagy.

2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

A magasság súly arányában vékony vagy, de durván testképzavaros.

Amit beraktál vékonynak az már az anorexiát súrolja. Amit betettél hogy hasonlítasz rá (annyira bírom az ilyet, hogy magáról nem mer feltenni és hasonlítgat, de a kép úgysem lesz objektív, és nem lesz mérvadó vele kapcsolatban, na mindegy) az pont tökéletes nőies alkat. Nekem vékony. Pont annyira amennyi elég.

Viszont, te nagyon durván felültél divatlapok hülyeségeinek.

"látszik a medence csontom"

Magyarul van bikini brdiges-ed? Akkor te svoány vagy B+ De nagyon!

"és nem ér össze a combom"

Thigh gap? Ez meg genetika, van akinek túlsúlyosan sem feltétlenül ér össze combtőnél, van akinek csont soványan is csak találkozik.

"ha ez számít"

Hát ha neked számít akkor régen nagy a baj, egyébként, nem, nem számít! TÉNYLEG NEM!

2015. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!