Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Linkelnétek nekem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Linkelnétek nekem olyan lányokat, akik számotokra tökéletesek?

Figyelt kérdés
Csak mert azt vettem észre, hogy itt mindenki nagyravágyó, és olyan barátnőt szeretne magának külsőre, akit soha a büdös életben nem fog megkapni, még a (elnézést a kifejezésért), de a csúnya fiúk is.
2015. jan. 27. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

pff dejó h elmentettem anno :)

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek nekem azok.

2015. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te meg linkelhetnél csúnya fiúkat, mert tudod ezek a kijelentések szubjektívek


[link]

Nekem pl. ő tetszik, számomra ő a szép nő. De mindjárt fog jönni valaki aki szerint meg nem szép. Szóval ez nem olyan mint a matek, hogy 2+2 az 4.


Ez mind szubjektív. Szóval mivel én megmutattam nekem ki tetszik, én is kérek képeket csúnya fiúkról/férfiakról

2015. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, de ez történik a másik fél részéről is.
2015. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki a maga nevében beszéljen. Ha valaki képes felemelni a s*ggét a fotelből és elmenni futni, legalább alapgyakorlatokat végezni otthon a szabadidejében napi egy órában, azért, hogy jobban nézzen ki, még úgy is tud nagyon jó nőt szerezni magának, hiszen azok sem feltétlenül edzőteremben töltik mindennapjaikat. Nyilván a konditerem gyorsítja a folyamatot, de a nélkül is szép eredményt lehet elérni 3-4 hónap leforgása alatt, ha valaki elszánja magát.


De persze ettől még lehet, hogy az illető egy s*kélyes f***fej marad, és hiába néz ki jól, nyálcsorgatáson kívül nem lesz jó semmi másra.

2015. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell itt rinyálni, ti is ugyanazt a tökéletest várjátok el.

Egyébként amiket 1-es linkelt azok mind jók

Megjegyzem anno Asot-nál láttam.

2015. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod, hogy én kit fogok megkapni, és kit nem? Inkább vagyok egyedül, mint egy kövér, csúnya lánnyal.
2015. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ja és megkaptam, mert a barátnőm tökre így néz ki csak fekete hajjal ;)

2015. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Ő pl ezen a képen nagyon bejön. De rengeteg lány tetszik, attól még hogy nincs olyan hogy tökéletes. Nem is kell, legyenek csak hibái hiszen a hibákkal való együttélés vagy éppen a javítgatásuk is érdekes tud lenni.

[link]

2015. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!