Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusság szexi?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

koszi #9.

tudod mar rohadtul elegem van a sznob emberekbol akik azt hiszik h mi masok vagyunk es torvenybe utkozik ha kimutatjuk a parunk fele a szerelmunket nyilvanosan.

egy 5-6eves gyerek elott hanyszor latni,h aztlatja a gyerek h hetero parok faljak egymast, sok hetero par majd lenyelik egymast ugy smarolnak. nekik lehet nekunk is. mi is ugyan olyanok vagyunk mint masok es szerintem ezt nyugodtan mondhatom tobbesszamba,mert tobb leszbikus es meleg is igy gondolja.

le lehet rolunk szallni kedves kerdezo!!!!

2015. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"le lehet rolunk szallni kedves kerdezo!!!!"


Jól van na!Én csak feltettem egy kérdést.



Egy biszex lány...

2015. jan. 28. 18:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Na drágáim! Tény, hogy a férfiak kifejezetten szeretik a csinos és leszbi lányokat. Miért? Mert nem kaphatják meg.
2015. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi aki egy megrögzötten feminista leszbikus nőt is meg tud dugni....sőt még arra is rábeszéli a Nőt, hogy hozza el a barátnőit. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de saját szememmel láttam. Minden leszbikus Nőben van biszex hajlam, csak ki kell belőle hozni!!!

Az egy másik kérdés, hogy a férfi ezt élvezetből csinálja vagy inkább unatkozik és egyfajta kihívásnak tekinti!!!

37F

2015. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Én egy nagyon nőies nő vagyok és többnyire nőkhöz vonzódom, néha azonban megtetszenek férfiak is. Valóban igaz, hogy ahogy nem léteznek teljesen heteró nők, úgy teljesen leszbikusok sem. Ennek az oka, hogy a nők érzelmi alapon választanak párt, és a szexre csak akkor hajlandó egy nő vkivel, ha előtte kialakul a lelki kapcsolat is, míg a férfiak másképp működnek, ők a nők külsejébe szeretnek bele, első körben, és csak szex után esetleg a lelkükbe is. Tehát, ha egy többnyire nők felé vonzódó nőre ráhajt egy férfi,akkor ha különlegesen vonzó személyiséggel rendelkezik, és emellett stílusos, elegáns megjelenése van, abszolút esélyes ,hogy megszerezzen egy többnyire leszbikus nőt. Az sem hátrány ,ha nagyon népszerű a nők körében,tehát mondjuk, 10-ből 8-9 nőnek kell, mert a leszbikusok is vonzódnak olyan férfiakhoz. Tehát az a lényeg, hogy egy szép, csinos ,többnyire nőkhöz vonzódó nőnek férfiban a mérce nagyon magas, de ha mégis meg tud felelni ennek a jelentkező, szabad pálya. És el ne felejtsem: kivétel nélkül, minden nő szerint szexi, ha egy férfi rendelkezik művészi hajlamokkal, tehát ezt a képességet erősen ajánlott kibontakoztatni, különösen, ha egy nők felé jobban tendáló nő a kiszemelt!


27/ nő

2015. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még azt szeretném hozzátenni, hogy egy férfinek lelki kapcsolata leszbikus nővel akkor alakulhat ki, ha kifejezetten kerüli a nagyképű elszólásokat, úgy, mint : "csak azért vagy leszbi, mert még nem dugtál velem!" és hasonló tahóságokat. Ilyen esetben nem fog történni szex, hanem a nő képen töröl/leönt az italával, aztán pedig kiröhög és ott hagy.
2015. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ott hagy--> otthagy. (Bocsi, félrenyomtam.)
2015. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a leszbikusság nem... de a biszex csajok a legnagyszerűbb lények az univerzumban
2015. febr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
egészenbiztos, hogy biszex barátnőm lesz. nem jövök össze hetero csajjal. a biszex lányok annyira nyíltak (többnyire), imádom
2015. febr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!