Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki összejött egy tanárával vagy oktatójával? (gimi, fősuli)

Figyelt kérdés

Eltudnátok mondani, hogyan kezdődött a dolog? Mekkora korkülönbség? Tartós maradt-e vagy csak kaland volt? Megbántátok-e? Illetve ki vetett kire szemet és hogy vált egyértelművé a dolog?


Hasonló helyzetben vagyok... ( válaszokat akár privátban is várom)


2015. jan. 27. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg ott tanulsz, nem ajánlatos kacsintgatni a tanár bácsira.


Biosz tanárom viszont összejött az egyik diákkal (hogy őt pont tanította-e azt nem tudom), de mindenesetre már akkor is voltak róluk pletykák, amikor még oda járt a végzős lány is, én is bírtam a tanárt, emberileg és a tanítani is tudott, így úgy gondoltam csak rosszindulatú pletykák. Mára világossá vált, hogy nem azok, még mindig együtt vannak, talán ez a 3. év, már én is végeztem a sulival.


De ők nagyon összeillenek.:))

2015. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

26 éves szép fizikatanárnő, helyettesített gimiben. Kiderült, hogy vállal korrepetálást is, így hát felkerestem, mert nem álltam túl jól. Hatodik-hetedik alkalom után elég jóban lettünk, és egyik példa úgy sült el, hogy:

"Feltételezzük, hogy a tolórúdad, mármint tolórúd...". Ránéztem, mosolyogtam egyet, majd megcsókolt. Nagyon megilletődött ő is, összekapta a dolgait, majd hazament. Két héttel később szólt, hogy elnézést, ha gondolom, folytathatjuk, mert hamarosan témazáró, persze, semmiség. Elnézést kért újfent, majd folytattuk. Fél óra múltán már a galérián voltunk.

Suliban kerültük egymást, ha összefutottunk, csak egy-egy mosoly csattant el. Még 2 hónapig járt hozzám heti kétszer, ebből másfél órának a fele mindig egyébbel telt el, mintsem korrepetálással. Aztán visszajött a tanár, ő is távozott, nem beszéltünk többé.

2015. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!