Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentkezett az első együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentkezett az első együttlét után, viszont teljesen máshogy viselkedik! Valaki volt már ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Kicsit gyermeteg lesz a kérdésem, nyilván ti sem tudjátok megmondani mi lehet az oka, csak kíváncsi vagyok volt e más is ilyen helyzetben. Lefeküdtem egy sráccal, aki már hónapok óta fűzött. Nagyszájú, laza, nagydumás,sokat röhögünk, mert én is pont ilyen vagyok.Ha neten beszélgettünk, órákig ment a hülyéskedés. Viszont mióta meg volt az első alkalom, már nem viselkedik így. Jelentkezett azóta, érdeklődött voltam e valahol hétvégén, válaszoltam, erre csak semleges szavakat nyög vissza meg smiley-kat. Minek ír rám, ha nem válaszol normálisan?! Azt hittem szimplán sza.r napja volt, ezért nem is törődtem vele.Tegnap viszont én írtam rá, és ugyan ez volt a szitu, egyszavas válaszok.Teljesen egyértelmű lenne a szitu, hogy nyilván csak arra kellettem neki, és már nem érdeklem, de akkor minek írt rám?!?!

Azok válaszát várom akik már voltak ilyen helyzetben.



2015. jan. 28. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Megkaptad a tanulóleckét! Okulj belőle!

Szerintem fuss még utána! Egy-két patronra még jó leszel neki!

2015. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy csak azért írt, hogy annyira mégse éreztesse veled,hogy csak arra kellettél..

Viszont annyira már nem kell megerőltetnie magàt, hogy jópofizzon,hiszen a célját már elérte.


Csak erre tudok tippelni

2015. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon úgy néz ki, hogy nem akar tőled mást, mint a szexet. Rád ír, hogy fenntartsa az ismeretséget, s ha úgy hozza az élet, fel tudja melegíteni a kapcsolatot.
2015. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!