Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van 1baratnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van 1baratnom, lassan 1eve, de mas is tetszik! (? )

Figyelt kérdés

10Honapja vagyunk egyutt,nagyon szeretem,de van a suliba 1masik lany,aki tetszik,moat jott at szeptemberbe a suliba,sokszor alnodtam vele,de utana nem erdekelt,most megint almodok vele altalaba,neha o is nez a suliba,de csak neha beszelunk,baratnom nem szereti ha koszonok neki,meg aztse..telorol irtam,normalis valaszokat kerek.

16/F



2015. jan. 28. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megéri feladni neked a jelenlegi kapcsolatodat? Gondold át lehet a másik csak 1 hétig tartana.
2015. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Döntsd el ki kell neked. Ne játssz a barátnőd se a másik lány érzelmeivel!
2015. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele hogy ha valakit szeretek abba nem fér bele az SE hogy tetszen nekem más ....

akkor ezután gondolkozz el szerintem egyértelmű

2015. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdés: mit érzel a barátnőd iránt? És mit a másik iránt?

A tetszés egy külső dolog. A vonzalom már egy más dolog, a szerelem pedig szintén más. Ha valaki tetszik (azaz: szépnek, nőiesnek, szexinek találod), azzal még önmagában nincs gond. Ha már vonzódsz hozzá, ott már érdemes elgondolkodni, hogy akkor miért is van neked barátnőd? Ha meg szerelmes vagy belé, akkor tiszta sor, szakíts barátnőddel, és járj ezzel a csajjal.


De egy külső tetszés, meg egy-két álom semmit nem jelent.

2015. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van fiu aki tetszik.. Talan kicsit vonzodom is hozza,de tudom hogy nem jonnek ossze vele soha,es nem kell nekem,a paromat szeretem es vele akarok lenni. Pont.

11 hos kapcsolat,17/L

2015. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ismerkedj, szerezz tapasztalatokat, mikor ha nem most?


menj oda a csajhoz, hajra!

2015. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a baratnom,de nem hiszem,hogy a masik csaj osszejonne velem,mivel van 1 "alakulo" kapcsolata de nem nagy szam..

//Telorol irtam

2015. jan. 28. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
azt nem tudhatod amig meg nem probalod. nem hiszem hogy 16 evesen evekre le kell ragadnod egy csaj mellett..
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Haat,1x miatta szakitott a baratnom,mivel vele voltam 1szunetbe es beszelgettunk a sulirol,o szakitott h biztos tetszik nekem,de ujra osszejotzunk. am bnom nagyon szerelmes belem,megolne magat ha vegleg szakitanank,foleg ha latna h utana a csajjal jovok ossze..//telo
2015. jan. 28. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:
biztos nem ölné meg magát :D nagyon fiatalok vagytok még, de itt neked kell döntened hogy megérné-e szakítani a barátnőddel a másik lány miatt. mert ha neki nem kellenél akkor meg koppansz te is
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!