Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek melyik típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik típus jön be?

Figyelt kérdés

Arc szőrzetből?

1. csupasz

2. borosta

3. szőrös


Bajusz vagy szakáll vagy esetleg mindkettő?



2015. jan. 28. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Ez nagyon egyén függő mert mindenkinek más áll jól. Nekem pl bejön ha borostás a fiú arca de nem áll jól mindenkinek.:)
2015. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy egyén függő, de azt most ne vegyük számításba :D
2015. jan. 28. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1.
2015. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően a borostát szeretem,de barátomnak nem áll jól, meg nem is nő az egész arcán szőr,csak az állán meg meg a szàja fölött, meg elég világos is.

Szôval ôt meg csupaszon szeretem.

2015. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez a sorrend:

1. csak bajusz

2. bajusz + rövid kecskeszakáll

3. bajusz + borosta

4. bajusz + szakáll


A csak szakáll nem tetszik, ahogy a csak borosta se, a teljesen csupasz arctól meg egyenesen irtózom. Persze attól még másnak lehet, hogy pont az tetszik, de nekem nem.

2015. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!