Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap voltam svéd masszazson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymuss13 kérdése:

Tegnap voltam svéd masszazson es megmasszirozta a mellemet is amit kicsit furának tartottam de mire mondtam volna valamit mar csinálta. Férfi volt a masszőr. Ez normalis? Mellesleg egy kicsit mintha fogyatekos lett volna.

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 11:30
1 2
 11/19 opened paradise ***** válasza:
100%

Kuponnal mentél?

Akkor emiatt volt az akció :D

2015. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
én is megyek remélem jó pasi lesz majd én is megmaszírozom az tuti :-D
2015. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mint gyógymasszőr (mellesleg a belinkelt cikket a Wikipédiában én írtam) azt mondom neked, hogy nem normális. Pontosan azért, ami ott le van írva.


Van olyan masszázs, amibe a mellet is belevesszük, de az nem a sima svédmasszázs, és akkor is természetesen csak a vendég megkérdezése után. Kezdjük ott, hogy a masszőr ki sem takarhatja a mellet engedély nélkül.


Szóval ne hagyd magad máskor, ha nem esik jól. Ha tetszik, akkor persze hajrá.

2015. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne lenne normális? A comb vagy fenék részek masszázsa is természetes nem?
2015. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem normális, hogy kérdés nélkül teszi!

Tisztességes helyen annak kell történnie, amiben a masszőr és a vendég megállapodik. Ez sok minden lehet, de meg kell állapodni. Tájékoztatni kell a vendéget, hogy mit fogunk csinálni.

Egyébként meglepő módon sok ember számára a fenék masszírozása sem normális, bár ez inkább a prüdéria tartománya. A mellmasszázs is belefér, ha abban állapodtak meg.

Én ha olyan masszázst csinálok, akkor megkérdezem a vendéget, hogy kitakarhatom-e, és ha igent mond, akkor még mindig megkérdezem, hogy dolgozhatok-e a mellén is, mert a kitakarással ebbe még nem egyezett bele (lásd a linket a Wikipédiából).

Mellesleg a svédmasszázs leírásában kifejezetten nincs benne a mellmasszázs. Hozzá lehet éppen csapni, de csak ahogy mondtam.

2015. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A Széchenyi fürdőbe mentem néhány éve, beutalóval, hát masszázsra.


Fürdőruha volt rajtam, a hátamnál teljesen nyitott. Egy férfi masszőr rendesen megmasszírozta a hátamat, és minden rendben volt. A fürdőruha egyáltalán nem zavarta, hozzá sem nyúlt.


Következő alkalommal egy masszőrnőhöz kerültem. Eléggé férfias volt, izmos, nagy kezekkel... szóval gusztustalan egy nő...


Mielőtt lefeküdtem a masszázságyra, váratlanul megfogta a fürdőruhát a vállamnál, és egy hirtelen mozdulattal lerántotta derékig úgy, hogy a melleim szó szerint "kiestek".


Gyorsan eltakartam a kezemmel a melleimet és megkérdeztem, mi volt ez, mit csinál?

Erre bunkó módon közölte, hogy "ki kell szabadítani a hátát, zavar a ruha".

2017. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

A svédmasszázsban ilyen a mellkasmasszázs (kb. 50. perc körül):


https://www.youtube.com/watch?v=aKqHi8a6Nbo

2017. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Most találtam egy ilyet is, itt mondjuk nem nagyon kerüli ki:


https://www.youtube.com/watch?v=a5ps8ZS4TZo

2017. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%

Kifejezetten svéd, hímvesszőmasszázs is van?

Ki jártas benne? De magyar is jó lenne!

2021. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!