Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy férfi, csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, csak az a baj vele, hogy mindig ugyanabban a télikabátban-nadrágban-cipőben látom, mintha nem is lenne több ruhája. Ismerkednétek így vele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik egy nő, csak az a baj vele, hogy minden nap másik télikabátban-nadrágban-cipőben-szoknyában-ksikosztümben-topban látom, mintha minden ruhát csak egyszer hordana. Félek, minden pénzét ruhára költi. Ismerkednétek így vele?
2015. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez az egy télikabátos férfi lehet hogy ismerkedett. Már bánja.
2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor járj velem. Nekem kettő télikabátom van, csak az a baj hogy az egyik télikabátom nyári.
2015. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

átgondoltam az életem ... van több nadrágom, de ha egyet elkezdek belőle hordani akkor addig hordom (közben mosva van persze) amíg az asszony le nem basz, hogy most már vegyek fel másikat is ... akkor meg azt hordom addig amíg ... mert előző nap jól éreztem magam benn


cipőm is van pár, de abból meg addig hordok egy párt amíg ki nem kell dobnom (szintén a kényelem miatt)


télikabátom 4 van, de a franc fog naponta átpakolni a másik zsebébe


most már tudom miért nem szólítanak le a nők az utcán

2015. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ismerkedj vele. Egy felszínes libánál bizonyosan jobbat érdemel!
2015. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én is úgy hordom a ruháimat, mint a 14-es, azzal a különbséggel, hogy nekem csak egy télikabátom van, és mivel egyedül élek, senki se b*sztat, hogy hordjak már másik farmert is, szóval mindig ugyanazt hordom. Csak akkor cserélem le, ha nem szárad meg időben a mosás után. És akkor kezdődik minden elölről. Most majdnem elszégyelltem magam, hogy ilyen igénytelen nőszemély vagyok. :)
2015. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!