Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél össze a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a pároddal? Hol ismerted meg? Mennyi idő után jöttetek össze?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

buszon odamentem hozzá. Rá kb 4 hónapra jártunk.

Azóta már 6 évet lehúztunk együtt.

2015. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neten egy játékba ismertem meg. Pár hónapig csak ott beszélgettünk, aztán facen aztán telón. Neki mindig mindent elmondhattam és megvigasztalt ha valami bajom volt. Utána taliztunk, de csak barátságnak indult. 3. találkozásunk alkalmával ott aludtam náluk (mert fent voltam pesten és könnyebb volt mint szállodába menni) és nem terveztük de elég vad éjszaka lett belőle. Bár távkapcsolat, de minden hétvégén találkozunk, hétköznap meg face skype, meg telefon. És nagyon szeretjük egymást jól megvagyunk. :)
2015. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én Han soloba tolom :D sosem volt senkim
2015. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A koliban volt egy egész napos esemény, ahol a társaság egy tagja hozta magával. Akkor még volt barátom, egy hétre rá már nem volt, azaz nem ő, mert inkább a mostani párommal jöttem össze. Azóta összeköltöztünk, lett egy cicánk, és az esküvőt tervezzük :)


22/l

2015. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es csak nem te vagy Detti? :D
2015. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem Detti vagyok, de bizonyára vannak más lányok is, akiknek így alakult a sorsa :)
2015. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LeftBehind ***** válasza:
Egy koncerten találkoztunk, egy ismerősömmel jött. Ha jól emlékszem, kb 1 hónap után jöttünk össze...először nem akartam, mert elég messze lakunk egymástól és csak hétvégente találkozhatunk. Azóta 2 hónapja vagyunk együtt
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első párom tanárom volt gimiben, 8 èvig voltunk együtt. Egy sms-el idult, majd találkozások.


A mostani a munkahelyemről. Sokat beszèlgettünk, láttuk, hogy hasonlítunk sokban, találkoztunk párszor, majd egyre többet.

2015. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!