Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársam állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam állandóan azt mondogatja a haverjainak hogy Valentin napkor befog csajozni, de úgy hogy közben azt én is halljam. Elég gyakran megsimogatja vállam, karom. Múltkor meg is csikizett. Akkor lehet hogy rám gondolt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 17:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Okoska küldjek Neked kérdéseket amik fent vannak 1000-szer???
2015. jan. 29. 17:28
 12/17 anonim ***** válasza:
haggyámámargit!
2015. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6-os 13 vagyok csak igy komolyan vesznek ha ijenekben irok enyi.
2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :D a helyesírásod ill. jelen esetben a hejesilásod borzalmas :D
2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Biztos hogy rad gondolt
2015. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PearlDiver ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező de a helyesírási hibáid tényleg elárulnak :-D

Kérdésedre válaszolva, több mint valószínű, hogy rád gondolt. De ehhez nem értem, miért kell neki Valentin-nap.

2015. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Peald Driver!!Ha lenne egy csöpp eszed,akkor rájöhetnél hogy nem nekem írta észkombájn.Amúgy meg a helyesírásom jó.Csak azért mert olvastál egy hozzászólást ezt:"Nem hiszem :D a helyesírásod ill. jelen esetben a hejesilásod borzalmas :D".Talán előtte el kellett volna olvasni,hogy mire írta.Amúgy meg köszi,hogy leszólod a helyesírásom,de a gép kijavítja nekem.Na puszika.
2015. jan. 30. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!