Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Röviden: felvállalni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden: felvállalni az érzelmeinket és kinyilatkoztatni, vállalva az esetleges pofára esést, vagy nyugiban "elsétálni" és élni a tudattal hogy talán csak rám várt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy pesszimista hozzáállás, ne foglalkozzatok vele, alapvetően pozitív személyiség vagyok, de muszáj feltennem ezt a kérdést, a pozitív dolgokra meg ugye nem szükséges felkészülni.. Szóval adott egy ellentétes nemű humanoid aki iránt gyengéd érzelmeket táplálok, nem tudom eldönteni hogy szerelem-e, általában hajlamos vagyok azt vallani hogy igen, de ugyanakkor igyekszem megmagyarázni magamnak hogy nem, attól hogy egy igazán különleges személlyel van dolgom és naponta átlagosan 5 percenként jut eszembe, nem jelenti feltétlenül azt hogy szerelmes vagyok. Mindegy is, a kérdésem a következő: mi a rosszabb, megpróbálni elfelejteni valakit anélkül hogy megpróbáltam volna mi sülhet ki az egészből, tudva hogy talán ő reménykedik abban hogy kezdeményezek, viszont garantáltan megkímélve magam a visszautasítástól, vagy bepróbálkozni, lesz ami lesz alapon, felvállalni azt hogy esetleg benéztem és bár valóban kedvel, de bizony az a rengeteg kedvesség és segítőkészség egyszerűen csak abból a valóban ritka személyiségéből fakad, nem pedig szerény személyemnek szól. Tudom jól, a szerelem elvakít, (és még öl, butít és nyomorba is dönt, de ez most mellékes) de esküszöm hogy ő tényleg különleges, nem vagyok már 18, de nem láttam még hozzá hasonlót sem, soha. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mit tennétek ilyen helyzetben?
2015. jan. 30. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy kérdező:)
2015. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy leírtad "lesz ami lesz". Hajrá!
2015. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs komoly kapcsolata,én vallanék neki idővel. Beleőrülnék a tudatba,hogy a félelmeim miatt valaki másnak lesz a párja,pedig lehet hogy boldog lehettem volna vele. Lehet azt várja,hogy vallj,mert azt hiszi,hogy a te részedről nem lehet jövője a kapcsolatotoknak,pedig ő szeretné. Hpgyha meg csak barátságot érez ( bár szerintem ezt meg lehet különböztetni a vonzódástól,szerelemtől) akkor még mindig maradhattok jóban,és lehet később átalakul valami mássá ;)

De legalàbb nem vagy bizonytalanban. Annàl szerintem nincs rosszabb.

Legalàbbis én igy gondolom. ;)

2015. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szerelmet kell neki vallani,hanem elhívni találkozóra.
2015. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig azt vallottam,hogy lehet hogy pofára esés lesz belőle,de jobb tudni,hogy mi is lett volna ha..Hasonló helyzetben vagyok.Lehet,hogy pofára fogok esni,de legalább tudom,hogy is álltunk,mi is lehetett belőle,és nem várok reménytelenül arra,hogy esetleg Ő kezdeményezni fog..


Nem kell amúgy egyből bevallani neki,hogy szereted..Közeledj felé,hívd el randizni stb..szép lassan.. :)

2015. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

ahogy a dal is mondja: Ahogy lesz úgy lesz :)

Hajrá :)

2015. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részedről eléggé egyértelmű, már csak azt kéne tisztázni, hogy a nagy Ő mit érez. Rá kéne vezetned, valahogy kihúzni belőle, hogy ő mit érez, mit gondol anélkül, hogy tudatosulna benne, hogy te mit érzel. Én biztos nem mutatnék ki vonzalmat, inkább csak finoman puhatolóznék nála. Ha egyértelműnek tűnik, hogy nála nincs semmi, akkor tovább kell lépni.
2015. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy! Nyilván férfi vagy. És jobb a csajnak ha egy ilyen nyomi elkerüli!
2015. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, neked is kedves hülyéző, egy élmény volt, állati szimpi vagy! Reméltem hogy buzdítani fogtok, mert természetesen én is afelé hajlok hogy bizony a végére kell járni a dolognak, csak kívülről mindig olyan egyszerűnek és kézenfekvőnek tűnik minden, de mikor velem történik akkor... nos, igen. Egy picit el vagyok veszve. Van még itt egy-két dolog, amit nem részleteztem, nyelvi nehézségek pl., még nem beszélem tökéletesen a nyelvet. Nem akarok kifogásokat keresni, de nem könnyíti meg a helyzetem az biztos. Ezen kívül (bocsi a homályos fogalmazásért, de muszáj) ahol megismerkedtünk, oda ő már nem jár, de mielőtt elment beszélgettünk, említettem valamit, amiben ő felajánlotta a segítségét, megadta a számát, szóval majd írok neki, így az első találka megoldva, de aztán egy picit lépéskényszerben leszek, vagy hívom/írok, vagy semmi, mivel csak úgy összefutni már nem fogunk sajnos.
2015. jan. 30. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz meg a dologgal!


Meg fogsz könnyebbülni, bárhogy is alakuljon. Tapasztalatból mondom.

2015. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!