Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyanok a sellők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a sellők, amilyenek?

Figyelt kérdés

Senkit sem zavar, mennyire furcsák? Nem csak azért, mert logikátlanul összerakott mutáns szörnyek, hanem mert ezzel egyetemben túl embereiek - és túlságosan szexik. Szexik, mármint, a közízlésnek megfelelőek.

Nem kéne minden sellőnek kövérnek lennie? A sellők valószínűleg emlősök, a látható emlőszöveteik és a horizontális farok uszonyaikból kiindulva. A túlélés érdekében a vízi emlősöknek vastag bőr alatti zsírrétegre van szükségük - még a forró éghajlatú területeken is, hiszen az állandó vízben úszkálás megköveteli a hőszigetelést.

Szóval kövér sellők.



#hal #emlős #sellő #A kis hableány #vízi élőlény #furcsa mutáns szörnyeteg akit meg kéne enni
2015. jan. 30. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kell logikát keresni a logikátlanságban? Ez olyan, mint amikor a heti szinten hozzám bekopogtató emberek azt próbálják nekem megmagyarázni, hogy egy szakállas öreg teremtett minket, aki a felhőkön ül és szárnyas emberek veszik körül.
2015. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Inkább alul legyen hal és felül ember,vagy fordítva?
2015. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vagy vele... szerintem is kifejezetten csábítóak... főként ő:


[link]


Még mindig az igazira vár! Nem akarsz rajta segíteni? :D ;) :P

2015. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Végre egy értelmes kérdés! Nem tudok vitatkozni.
2015. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egyébként utálom az összes fantasy-t, mert a hülyék ezen a címen felhatalmazást éreznek arra, hogy ne gondolkodjanak, csak bedrogozva összeflasheljenek minden marhaságot.


De igazából az zavar a legjobban, mikor mindezt halál komolyan akarják előadni, hogy húúú de megtörténhet. Nem csak a fantasy-k ilyenek. Most néztem meg újra Stallone Dayligh-alagút a halálba c. filmjét ahol órákig ömlik a víz a berobbant alagútba, de senki sem kapcsolja le az áramot, mert úgy több embert tud agyonvágni...ja persze. A tűzoltók első dolga az áramtalanítás. Szal gondolgatod, hogy engem minden hülyeség zavar.


A Harry Potter meg a Gyűrűk ura is sz..r. A sellő kérdés retro, de attól még ugyanaz. Csak már nem üti meg az ingerküszöböt, mert sokszor hallottam.


Na mindegy, ez ami bajunk.

2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hat ez tenyleg muanyag.
2015. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5: csak azért, mert neked nem tetszik, nem kell ilyen degradálóan nyilatkozni róluk. Nem feltétlenül értelmi fogyatékos akinek tetszik a téma, csak hogy kiálljak magamért és a hozzám hasonlókért.


Kérdező: szerintem az ilyen Disney-féle sellők valóban elég irreálisak, nem mintha a magam részéről annyira nagy rajongója lennék mondjuk Arielnek, vagy annyira erősen hinnék a sellők létezésében, de ha léteznek, akkor tuti nem olyanok, mint amit ábrázoltunk. Az amúgy, ha már ennyire kérdezed, a görög mitológiából ered(het, szerintem), a szirének voltak azok a tengeri szörnyek, akik énekükkel a halálba csábították a gyanútlan tengerészeket. Bár eredetileg hal testük és madár fejük volt, a tengerészek mikor úsztak hozzájuk, mindig dögös nőciket láttak a szemeik előtt. Szerintem ezért van ez az ábrázolásuk. Köszönd a görögöknek.


Szerintem ha már sellő, akkor inkább valami ilyesmi lehet:


[link]


Sokkal reálisabbnak érzem, mint a 100%ig úszómentes kezű, ugyanolyan felépítésű hajú, pikkely vagy valamilyen sikamlós anyag nélküli bőrű ember/hal keverékeket.

2015. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 A szirének nem nőfejű-madártestű mutánsok?
2015. jan. 30. 18:26
 9/14 anonim ***** válasza:
8: azt sem tartom kizártnak. a saját verzióm ismerem, de lehet, hogy neked van igazad. nem vagyok a téma szakértője :)
2015. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szörnyek? a harry potter-es sziréneket láttad már? elképesztően jók :D ha kövérek lennének amúgy nehezen úsznának. vízben áramvonalas test szükséges.
2015. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!