Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem nekem való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem nekem való a szerelem?

Figyelt kérdés

Egy a baj: rosszul szeretek. Ha valakit szeretek, azt nagyon szeretem, minden elé helyezem, nagyon kötődök, bármilyen áldozatot képes vagyok meghozni azért, hogy működjön a dolog. Nem tudok ennél kevésbé szeretni, vagy sehogy, vagy őrületesen. Épp ezért minden szakítás után hónapokig nagyon durván magam alatt vagyok. Attól tartok, nem nekem való ez a szerelmesdi, kapcsolatosdi, félek már az egésztől. Mit tehetnék?

22L


2015. jan. 30. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
éld az életed
2015. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne legyen vege :)
2015. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó, és addig keresd a megfelelő fiút, amíg meg nem találod. Sajnos előfordulhat,hogy ez a keresési folyamat hosszú-hosszú ideig fog tartani...
2015. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, ne add fel :)
2015. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feleségnek tökéletes leszel, de addig míg ez nem következik be, próbálj kicsit leereszkedni a hétköznapi emberek szintjére, és legyél kicsit lazább. Senki nem szereti, ha odaláncolják valamihez - esetedben valakihez. Biztos szép és kedves lány vagy, valaki megérdemel magának, de ebben a korosztályban általában mindenki nagyon élénk még, nehezebben kötődik hosszútávon.
2015. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De annyira nehéz. Lassan a fél életem azzal töltöttem, hogy ki voltam borulva egy-egy szerelmi csalódás miatt. Nagyon elkeserítő, és egyre nehezebb.
2015. jan. 30. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom-tudom, elhiszem, átéltem én is, de azért a bánatnál sokkal jobb érzés az, mikor szereted is a társadat, és ő is imád téged. Gondolj mindig erre, mikor félsz egy új kapcsolattól, hogy mi mindent átélhettek ketten, milyen boldogok lehettek, milyen szép hónapjaitok, akár éveitek lesznek, és az csakis kettőtöké. A szép emlékeket keresd, ne a rosszakat üldözd.
2015. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj Kedves 22/L, nekem sem való. Ha ez segít, egy cipőben járunk, és megvagyok nélküle remekül, köszönöm szépen. Élvezd az életet, ahogy én is teszem. Ha végképp nem megy, akkor írd meg privátban, hátha tudok segíteni...

Egyelőre jobb ötletem nincs.


29/F

2015. jan. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!