Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, habarodtatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, habarodtatok már bele úgy egy kollégátokba, hogy közben egy másik kolléga (akitől nem akartatok semmit) belétek zúgott? Hogy kezeltétek (vagy kezelitek, ha aktuális) a szituációt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudomásom van egyáltalán róla, hogy egy másik kolléga (akitől nem akarok semmit) belém zúgott? Szerintem ez utóbbi tényező nem igazán kavarna fel, ugyanúgy a kinézett kollégával lennék elfoglalva.
2015. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tegyük fel a helyzet kedvéért, hogy tudod, mert úgy viselkedik, és ez másoknak is feltűnik.
2015. jan. 31. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben biztos jelezném neki, hogy ne viselkedjen úgy ahogy, mert ennek nincs jövője.

Bár azt a srácot sem irigylem, aki pont olyan nőt nézett ki, aki ugyanabban a légtérben épp másért csorgatja a nyálát.

Amúgy én saját magamat a szimpatikus kollégáról is lebeszélném, mert nagyon gáz úgy együtt dolgozni, hogy nem jönnek be a számítások, vagy bejönnek, de később vége a románcnak.

2015. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik nagyszüleim a munkahelyükön ismerkedtek meg, persze nem minden ilyen románc hosszú életű, nekik összejött.
2015. jan. 31. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát azért nagyszüleink ideje eléggé más volt.:) Akkor elválni volt gáz, tehát nagyon nem állt fenn a veszélye, hogy ha egyszer összejöttek, vagyis összeházasodtak, szégyenben marad bármelyik fél. Lehet, hogy nem lesz jó a házasság, de azt úgyis csak ők tudják a négy fal között.
2015. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Más ismerőseim is vannak, akiknek jól működő házasság lett, és a nagyszüleimé is jó volt, a gyerekeik legalábbis így mesélték, mert mamámat nem ismertem, nagyapám meg kb. 8-9 éves koromban halt meg. Csak szegénység volt. De maradjunk a kérdésnél, én ezt a kollégák közötti dolgot nem tekintem tabunak. Gyakorlatilag az életem nagy részét a munkahelyemen töltöm én is, sokakhoz hasonlóan.
2015. jan. 31. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez így van, ott töltjük az életünk nagy részét, én valahol pont ezért nem örülnék, ha életem párjával dolgoznék egy szobában x órát, ahová együtt megyünk, együtt távozunk. Otthon is együtt vagyunk. Ha féltékenység gyötör már tudom, hogy milyen jóban van ő a Marikával, ő sem tudja őszintén megkérdezni milyen volt a napom, mert ott voltam egész nap az orra előtt. Szerintem jó kapcsolat esetén sem az igazi ez a helyzet.

Lehet, hogy ismerkedni könnyebb, hisz meg tudod ismerni a másikat mielőtt realizálnád, hogy párkapcsolatot szeretnél tőle, de ha már összejött, szerintem nem egy jó állapot.

2015. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lett velük egy hármas.
2015. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7, egy közös munkahely nem jelent közös irodát is. Nem erre irányult a kérdésem egyébként se, hanem egy bizonyos szituációra. Neked a kolléga nem pálya, értem, én is gondoltam így (és nagyszüleimet kivételnek tekintettem), amíg csak olyanokkal dolgoztam együtt, akikkel teljesen közömbösek voltunk egymás iránt. Csak nagyon megváltozott az életem. Úgyse győzzük meg egymást ebben, lezárhatjuk ezt a kitérőt?
2015. jan. 31. 14:39
 10/11 A kérdező kommentje:
#8, veled megtörtént? Mondjuk én nem mennék bele ilyenbe, egyfelhasználós vagyok. :-)
2015. jan. 31. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!