Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3 hónapja beszélek egy lánnyal Facebookon Mindig keresett meg én is őt jól eldumaltunk.


Múlt szerdán talizunk is jól éreztem magam meg én is nagyon.

látszott is rajta neg minden, meg nagyon aranyos lány mondta is hogy aranyos vagyok.

Még teloba is nagyon tetszett neki a hangon.


De csütörtökön még beszéltünk aztán egyszer csak nem írt vissza de látta de azóta se írt. :(


Mit rontottam el?


2015. jan. 31. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jöttél be neki
2015. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha tetszenél neki akkor már rég írt volna, szóval mégsem tetszel neki, szóval besz**optad.

2015. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezt már teljesen elashatom.

Pedig én csak barátkozni szerettem volna.


Meg Aaaaaaaaaa nem értem mi van. :(

2015. jan. 31. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezt már teljesen elashatom.

Pedig én csak barátkozni szerettem volna.


Meg Aaaaaaaaaa nem értem mi van. :(


Akkor miért nem mondja meg spontán hogy basszus nem voltál nekem szimpi hadjuk egymást békén.

2015. jan. 31. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!