Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Itt az én első csókom elég fura mert egy nap kétszer is

megcsókoltak

Az első egy szülinapi bulin volt délután a fiu töbször is meg akart csókolni de nem hagytam asztán bújocskáztunk a fiú töbször is meg akart csókolni de nem engedtem én elbujtam és megtalált és megcsókolt.

A második Buli után kimentem a pályára és jött egy haverom és beszélgetünk és hátra dönt és megcsokol igy történ és ez mind egy nap:Valentin napon



2015. jan. 31. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aztán szép ,hogy egy napon kettő is :)Nekem az első csókom egy Házi bulin volt amit én szerveztem és persze azt a fiút is meghívtam akibe bele vagy zúgva.Nos eljött én meg igyekezdtem a legjobb formám adni(kinézet) és a mikor haverom betett egy lassús számot én meg mutogattam neki hogy ne de ő úgy tett mintha nem is hallaná.Odajött a fiú és felkért táncolni ,amikor a számnak vége lett én el akartam menni a wc be röhögni erőt nyerni az örömtől,de amikor már a fél kezem kiszabadítottam a karjai közül ő magához húzott és hosszasan megcsókolt...<3 utána jártunk 3 hónapig és még mkost is eggyütt vagyunk :)
2015. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyok nem vagy-t akartam írni
2015. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem pár napja történt meg az első.. Sokat idegeskedtem rajta, de jól sikerült minden a végére. Sétáltunk haza és egyszer csak felkapott és megcsókolt. Nem hittem a szememnek de ez volt a legjobb érzésem eddig.
2015. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!