Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne 19 évesen (idén 20 leszek) összejönni egy 15 éves lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett,korához érett,okos,szép,jó alakja van nagyjából ennyi :) nagyon megtetszett nekem csak ne lenne ilyen fiatal...

2015. febr. 1. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gáz :) én barátnőm is most lesz 16 márciusban.


22F

2015. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2015. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köztünk is ennyi a korkülönbség :) 13 voltam mikor összejöttünk, most 18 vagyok és nagyon boldog vagyok Vele :) szerintem ebben nincs semmi gáz!
2015. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom alapján: először minden oké, később jönnek ki a korkülönbség miatti dolgok, pl. más gondolkodás, gyerekesség, stb. Persze vannak kivételek, de nálam amikor fiatalabb volt a párom nagyon zavaró volt egy idő után. Nem az anyja akarok lenni, hanem a nője ;)

26 L

2015. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit vársz el tőle. Ha el tudod fogadni, hogy csak 15 és nem 17-18, akkor nem gond. Fontos, hogy mindig el tudd fogadni, hogy nemrég még általános iskolás volt (lehet, hogy még most is az).
2015. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Énmár dolgozok,munkahelyem van,ő még tanul,szerintetek később lehet baj ebből?
2015. febr. 1. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lesz az alapvető probléma.
2015. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manócska1 ***** válasza:
ha igazán szeretitek egymást,nem gáz és a problémákat is meg fogjátok tudni oldani majd együtt,ami ugye minden kapcsolatban van. köztünk is 5 év van. igaz én 21 voltam mikor hozzámentem az akkor 26 éves páromhoz
2015. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!