Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel lehet ezt dolgozni valahog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet ezt dolgozni valahogy? L

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes belém egy srác, viszonoztam én is egy időben, most viszont lett kapcsolata. Azt hittem, egyszer együtt leszünk, de most már végleg kiderült, nem.

Mikor utoljára beszéltünk, mondta, hogy boldog lesz, ha én is boldog leszek, és lesz aki vigyázzon rám, mert aggódik értem.


Hogy lehet ezt feldolgozni?


2015. febr. 1. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán elöbb kellett volna lépni, nemhúzni az agyát.......

Rábashztál, hibáztál, ez van...

2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd az idő segít.
2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve szerelmes beléd miért nem léptél aranyom? Most meg csodálkozol hogy lelépett mással. Én sem vártam volna rád.
2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen...emésztő enzimmel

Milyen fa vicc:DD

2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A távolság miatt nem lehettünk együtt.
2015. febr. 1. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez van. ez a baj veletek lányokkal hogy mindíg az kell amit nem lehet megkapni, nem 1-2 ilyen lánnyal találkoztam, míg nem volt senkim nem érdekeltem, mikor lett valakim akkor hirtelen igen.

Hogy ez nektek miért jó??

2015. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kellett mindig, csak messze van.

Miért nem lehet ezt megérteni?

2015. febr. 1. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Nem kezdesz távkapcsolatba, és keresel valaki mást.
2015. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!