Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ezt az oldalt társkeresésre használni?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok azokról akik itt próbálnak meg ismerkedni?

2015. febr. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenki ott ismerkedik ahol jónak látja, semmit nem gondolok.
2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Semmi. Mièrt lenne ciki?
2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Ha minden "L" és "N" betűre ráírva,meg az olyan kérdéseknél is egyből priváttal bombázva teszik,akkor szerintem igen.

Amúgy nem.

2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szerintem senki se olyan reménytelen, hogy itt keljen ismerkedni. Én nagyon utolsó lehetőségnek hagynám. Szoktam beszélgetni néha itt, de, hogy kapcsolatot akarjak valakitől netes ismerkedéssel az elég furcsa nekem.
2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki :) én pl ha nem lenne barátom itt keresnék szűz fiút, hogy elvegyem neki :D (imádom a szüzeket) 18/L
2015. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. A netes ismerkedés jobb, mint a személyes.
2015. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább ismerkedős kérdések legyenek mint a könyökhajlatokra izguló csávó, meg a hajfétises nyomorék kérdései 69. alkalommal.
2015. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, bár ez se túl hatékony.
2015. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utóbbi időben én is elkezdtem itt ismerkedni, csak azért kérdeztem.
2015. febr. 1. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés úgysem itt zajlik hanem személyesen. Ez csak a kezdett. Onnantól viszont már ugyanolyan ismerkedés mint a többi. nem az számít, hogy hol kezdtünk el valakit megismerni, hanem az, hogy kit ismertünk meg.
2015. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!