Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szőke lányok hogyan reagálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőke lányok hogyan reagálnak, mint éreznek, ha hallanak egy szőke nős viccet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha intelligensek értik és nem veszik magukra.
2015. febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jó a vicc,röhögök
2015. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Szégyellik, hogy nem értik. :/
2015. febr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sértő ha erre gondolsz.
2015. febr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sértő.

Ha jó vicc, még nevetek is. :)


L20

2015. febr. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy lány, akinek udvarlok, bejövünk egymásnak, mindig ezzel csipkelődöm, imádja :D

Abszolút nem veszi sértésnek! 19F (a lány 16L)

2015. febr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sötétszőke vagyok. Egyáltalán nem veszem magamra. Inkább az zavar, ha valamit véletlenül rosszul mondok akkor a hajszínemre fogják, ami önmagában annyira nem zavaró, a probléma az, hogy ezt komolyan is gondolják.
2015. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A viccekkel soha nem volt bajom, az víszont idegesítő, hogy néhányan halál komolyan gondolják, hogy engem hülyére lehet venni bárhol bármikor, csak mert sötétszőke a hajam. Butuska libának néztek folyton, úgy kezeltek, mint valami idiótát, be is festettem a hajam barnára, azóta furcsa módon töredékére csökkent az engem butuskának tartók száma.. És nem, nem vagyok okosabb, ahogy szőkén sem voltam hülyébb, nagyon nem szép dolog, hogy egyesek komolyan gondolják a szőke nősdit (a feketék meg cigányosak.. ahhoz is volna pár szavam..), és előítéletesek az emberekkel a hajszínük miatt.
2015. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!