Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet ő? Lehet nekem 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingacorbi kérdése:

Mit érezhet ő? Lehet nekem 15 évesen ilyen érzésem? /Lány/ Többi lent

Figyelt kérdés

Le szeretne költözni ide hozzám mert ő is komolyan vesz engem és ez tetszik hogy nem gyerekként kezel. Amikor a közelében vagyok mindig az jár a fejemben hogy én hogy voltam képes ilyen srácot kifogni. Ő nem a szexre megy viszont az már sokszor megfordult a fejemben hogy neki több kéne és ezt a "többet" nálam nem kaphatja meg :(

3 hónaposak vagyunk

15 éves lány vagyok. Van barátom és valahogy azt érzem hogy ő az igazi. Mindig rá gondolok, de a kapcsolatunk facebookon kezdődött de ez az érzés akkor sem volt másabb mint most. Eddig 2x volt itt nálam.



2015. febr. 2. 07:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést értelmetlen de a lényegét lehet érteni. És azt még hozzáteszem hogy ő 19 éves
2015. febr. 2. 07:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Most három hónaposak vagytok.

Tizenhárom hónap múlva meg a gyereketek lesz annyi...

2015. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jót érzem
2015. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval három hónapja vagytok együtt és eddig kétszer találkoztatok, de már biztos vagy benne 15 évesen, a hatalmas tapasztalatoddal, hogy ő az igazi? Jaj, kislány, bődületesen buta vagy...
2015. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ennyit arról hogy itt értelmes válaszokat kapok.
2015. febr. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!