Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi érdekel egy 20 éves pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi érdekel egy 20 éves pasit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdés túlságosan tág, mert rengeteg féle 20 éves van.


Én 20 éves koromban ismerkedtem össze a feleségemmel, és irodalomról, meg teológiáról beszélgettünk, mert mindkettőnknek ezek a szakjai voltak a főiskolán/egyetemen.


De valószínűleg ezek a témák nem minden 20 éves férfit érdekelnek annyira. Van olyan ismerősöm több is, akit a profi labdarúgás érdekelt, ami viszont rám nincsen nagy hatással.


Szóval ez eléggé egyénfüggő.


Keress olyan férfit, akivel hasonló az érdeklődési körötök, mert akkor mindig lesz közös beszédtémátok, hiszen ugyanazért lelkesedtek.

2008. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Motorok, számítógép szerelés, hardware, software, új mobil készülékek...többnyire az informatika, elekrtonika
2008. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az én pasim is 20 éves,és nem a kurvák,de nemis a drogok iránt érdeklődik..szal télleg nemkéne általánosítani..
2008. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez tényleg egyén- és nem korfüggő. van olyan 20 éves aki már dolgozik, van aki meg éppen elvégezte a gimnáziumot van, akinek meg már családja van szóval ezt így nem lehet megmondani.
2010. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!