Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs semmi önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs semmi önbizalmam a lányokkal ha már ennyi mindent elértem?

Figyelt kérdés
19 vagyok és pl. akárhányszor beszélni akarok egy lányhoz szándékosan mert mondjuk tetszik... Hirtelen nem tudom mit mondjak, vagy ha előre kitalálom mit mondjak, nem tudom kimondani mert megbotlik a nyelvem az egyik szóban. Vagy ha mégis valahogy beszélgetünk, tök hülyeségeket kérdezek, meg mondok, pedig nem vagyok szerencsétlenség... Letettem a jogsit, dolgozom(szakmámban), délután érettségi oktatásra járok, 4 éve gitározok és egész jó vagyok benne sok ember szerint. Sokan mondják, hogy a hangom is egész jó.. A kinézetemmel sincs gond, nem vagyok túl sovány, nem vagyok kövér, 178 centi magas és 63 kiló vagyok, reggelente edzek(fekvőtámasz, hasizom erősítő lábemelések, guggolás), arcra is egész helyes vagyok, kék szemem, szőkés barna hajam van. Mégis tök esetlen vagyok...

2015. febr. 2. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy volt már egy két éves kapcsolatom és minden ami azzal járt, úgyhogy tapasztalatlan sem vagyok.
2015. febr. 2. 18:55
 2/5 anonim válasza:
Gyakorlat teszi a mestert.
2015. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az tok jo szitem lenne eselyed a lanyoknal en szeretem a zenesz fiukat 21/L:) valentin napon szerenadozhatnal nekem:))
2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)) aranyos vagy. Amúgy én is tudom, hogy lenne.. De valahogy mégsem merek... Valami leblokkol az agyamba hogy beszélgetni tudjak, nem bízok magamba, félénk vagyok.
2015. febr. 2. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.. Én már 26 vagyok, mögöttem egy rakás elért teljesítmény, mégis ha ránézek egy lányra, teljesen esélytelennek, oda nem illőnek érzem magam.
2015. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!