Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
"Szóval a helyzet az, ha egy nő 25-28 éves kora között nem alakít ki egy komoly kapcsolatot, ami akár gyerekvállálásig is fajulhat, akkor nagy valószínűséggel már soha nem is fog. Férfiszempontból meg ez olyan, hogy persze választhatna az ember 1-2 évvel fiatalabb nőt a szarkalábaival és a rigolyáival, csak minek, ha lehet mondjuk 10 évvel fiatalabbat is választani, akinek feszes a bőre..."
2015. febr. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. 35 év felett már lehetnek komplikációk a szüléssel, az igaz, de ez a 25-28 ez mindenképp baromság.
2015. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25-28-at női szemmel is még kevésnek tartom, akkor még nem késő azt hiszem, hogy megtalálja a párját, akivel gyereket is vállalhat.

Meg szerintem egy 26 éves nőnek még feszes a bőre. :D

Butaság a felvetés.

2015. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25-28? Az még azért nem vénasszony... Esetleg ha mondjuk 35-40 éves nőkről lenne szó, akkor talán, de ha jól néz ki, akkor annyi idősen is simán találhat párt az ember szerintem. Anyámnak is egy csomóan udvaroltak még 30-40 éves kora között, annak ellenére is, hogy amúgy élettársa van.
2015. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem még alakíthat ki komoly kapcsolatot. mert elvégre mi van ha valaki 20 fölött van az idős de 18 alatt meg fiatal? szóval 2 év? ez hülyeség lenne szerintem. szóval még ki alakíthat akár 36-on is. csak példa volt.
2015. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!