Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nő szexfüggő, az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő szexfüggő, az egy betegség, nimfománia. És ha a férfi szexfüggő, akkor nem lehet beteg, mert arra nincsen semmilyen szó, vagy csak én nem tudok róla?

Figyelt kérdés
Ma a munkahelyen ezen forgott az agyam xD
2015. febr. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
De, a férfi szexfüggőkre is van külön, erre utaló szó: FÉRFI.
2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A nimfománia azt jelenti, hogy a nő azért szexel sokat, mert NEM TUD elélvezni. Ha el tud élvezni, az csak sima szexfüggőség. Érted már?
2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az hogy nem tud elélvezni, az egy nagy hülyeség, a Nimfomániás is ugyan úgy el tud élvezni, csak neki nem elég, még többet akar... A szinte összes szabadidejét, vagy a szex és a maszti tölti be, van mikor akkor a szexel foglalkozik, mikor már más fontos dologgal kellene foglalkoznia.


A Nimfomániás című filmet ajánlom figyelmedbe, sok minden meg lehet tudni belőle a nimfomániáról.

2015. febr. 3. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked tetszett a Nimfomániás kérdező?
2015. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató film volt, 1x meg lehetett nézni.

Én a barátnőmmel néztem meg. :)

2015. febr. 3. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Az konkrét. Barátnővel nézni azt a filmet.:) És volt "akció" közben?
2015. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom már nem emlékszem.
2015. febr. 4. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:

a szexfüggőség és nimfománia két külön dolog. én pl szexfüggő vagyok, de képes vagyok elélvezni, an nimfókkal ellentétben :D szóval ne keverd.

ha egy pasi abnormálisnak mondható mértékben vágyik a szexre úgy, hogy közben nem talál benne kielégülést, akkor hívhatjuk férfi nimfománnak :D de ez a nők körében gyakoribb, pasiknál nem nagyon van jelen

2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Permanens kangörcs. :)
2015. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!