Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi lehet? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet? Lehetséges, hogy mentális problémák okozata? V. mi okozhatja? Mi az esély, hogy elmúlik? [+18! , meleg kérdés]

Figyelt kérdés

A helyzet ismertetéséhez kiemelném, hogy eddig én - attól függetlenül, hogy nem tapadtak rám a csajok, sőt (...) - kő-hetero-nak gondoltam magam, ráadásul kissé homofób is voltam egy ideig ~ fórumokon is volt pár "trollkodásom" emiatt, azt utólag is rösteltem utána, amikor kicsivel megértőbbé értem már.


Kissrácként (7-10. én) volt max. 2-3 alkalom, amikor ideig-óráig h. úgy mondjam az azonos neműek utáni vonzódás megjelent nálam, de ezek csak tényleg rövid kisülések voltak.


Egyébként meg mint írtam, minden normális.

Még középiskolában volt is egy lány, akibe nagyon-nagyon szerelmes voltam, amikor elkezdett játszadozni az érzelmeimmel, emiatt többször is próbáltam megöngyilkolni magam, az utolsó is lényegében csak csodák folytán nem sikerült.

-----------


Most viszont az egyetemen egy kurzuscsoporton belül (nem tudom, hogy szaktárs-e, nem is ismerem) összefutottam egy sráccal, aki egyrészt számomra valahogy - nem igazán tudnám mind megmondani, hogy mik miatt és hogy - nagyon nőiesnek hat, másrészt meg rendkívül szépnek... finoman szólva. :/

Legelső alkalommal ült be mellém, akkor még segítséget is próbált kérni tőlem : szóval pár szót tényleg váltottunk, és még a hangja is nagyon vonzónak hatott. (itt ne énekesi hangra gondoljatok, teljesen más szempontra gondolok)

Nem mondanám, hogy istenbizony "első látásra" dolog, meghogy már a nap 24 órájában ezen agyalok - szerencsére még/most van/volt mi lefoglaljon -, de az első találkozás után már "kinéztem magamnak".


Ez mind azonfelül, hogy egy - most - megfoghatatlan vággyal tölt el, egyfelől engem is megilyeszt, másrészt meg TOTÁLIS SZÍVÁS, ezernyi oldalról ugyebár, pl.:

- egy proginfós csoportban kb. egy a millióhoz lehet az esélye, hogy egyvalaki olyan előfordul, aki hajlanó lenne ilyen szituációban bárhogy is viszonozni az egyik fél érzelmeit

- mégkisebb az esélye, hogy pont ez a csoporttárs lenne

- ha kiderülne (bár erre szvsz. ha kicsit is vigyáz az ember, nem fog), először iszonyú botrány lenne osztályon belül, jól ellátnák a bajom mind szociálisan, mind pedig talán fizikailag (pláne még talán vele együtt)

- az egyetem is kicsinálna, eltanácsolna

- otthon is még soha nem látott fesztivált csapnának

- stb.


Csakhogy az a gond, hogy én attól félek, és azt is sejtem, hogy ez idővel nagyon gyorsan csak egyre rosszabb lesz, főleg ha az órák javarészén közel leszünk egymáshoz, mert akkor nem fogok tudni nem a hiú ábrándjaimat kergetni gondolatban. =( [Ezt kb. úgy képzeljétek el, amikor előttetek ül álmaitok szépsége.... vagyis a szituáció talán egy ici-picivel lightosabbnak monható... még. De az analógia ugyanaz.]



Valaki esetleg tudja az efféle érzelmi állapotok kialakulásának a miérjeit, szpichológiai okait?

Hogy esetleg milyen valószínűséggel várható-e, hogy "észhez térek", v. hogy hogyan tudnék önkéntesen "észhez térni"?



2015. febr. 4. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az egyetemről - hacsak nem valami katolikus egyetemre jársz - nem fognak azért eltanácsolni, mert valakibe szerelmes vagy, akkro sem, ha az veled azonos nemű.

Azért az egyetemen kicsit morálisan fejlettebb emberek vannak, mint mondjuk egy kőműves szakmunkásképzőben.

Programozók között is vannak ám melegek.


A pszichológiai ok meg az, hogy kezd felszínre törni a valódi éned, amit eddig elnyomtál. Vélhetően egész életedben biszexuális voltál, csak ennek egyik felét elnyomtad, mert ugye azt sulykolták beléd, hogy neked lányt KELL szeretned.

2015. febr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki az aki ezt ilyenkor végigolvassa? ://
2015. febr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" egy proginfós csoportban kb. egy a millióhoz lehet az esélye" esély :) Ha tudnád, hogy mennyi mindenre lett volna esélyem, és mégsem lett belőlem semmi. Az esély nem jelent semmit.

Ismerd meg, és kiderül, hogy érdeklik e a nők. Ha igen, akkor próbáld meg kipuhatolózni, hogy nem e biszex. Mondjuk témázni azon, hogy egy csajt megd gni ketten.(tudom hogy ez még nem biszex) Meg mesélj valami sztorit, hogy az egyik haverodat megd gta a nője egy felcsatolhatóssal, és élvezte. Alpárinak tűnhet(meg az is), de valahogy ki kell puhatolóznod, hogy viszolyog a dologtól, vagy elfogadja. Esetleg tetszik is neki :)

Vagy bízol a diszkréciójában, és megmondod neki amit gondolsz.

"- az egyetem is kicsinálna, eltanácsolna " Na ne röhögtess! Politikában nem vagy otthon igaz?

2015. febr. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz ugyan hogy még sajnos nem igazán elfogadott ez a gyakorlatban, de azért senki nem indít hadjáratot ezért valakik ellen... Melyik suliba jársz? o.o Amugymeg ha a suliban/ olyanok között csak jó barátként viselkedtek, akkor senki egy rossz szót nem szólhat.... Az érzelmeidtöl meg ne ijedj meg. :)
2015. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába akarod. Ha beleszerettél, azt nagyon nehéz kiírtani magadból. Próbálkozhatsz, de nem hiszem, hogy sikerülni fog. Inkább próbálj meg közeledni felé. Inkább úgy üljön melletted, hogy tudod, óra után esetleg megölelheted, mintsem azon agyalj egész óra alatt, hogy hogyan kellene közeledni felé.
2015. febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyszerű nem jött össze a dolog a nőkkel,totális traumának fogod fel az egészet önmagadat hibáztatod,ahelyett ,hogy újra értékelnéd vagy próbálnád a dolgokat az êlet teli van szívással,de ez ilyen vannak bent jó dolgok is.Most hogy elhatárolod magad a nőktől érzelmileg semmivel sem lesz könnyeb sőt...Azért mert egy lány miatt pofára estél ,nem kell bebuzulni. Szereted azt a srácot vagy csak ő az első ember aki figyelt rád? Ezt kérdezd meg önmagadtól!
2015. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"mert ugye azt sulykolták beléd, hogy neked lányt KELL szeretned"


Kifejezetten nem sulykolták belém. Sőt, szüleim 1-2× arra is kitértek - csak úgy maguktól, ezt én is furcsáltam akkor, hogy miért vetik fel -, hogyha fiú barátot szednék fel, őt is elfogadják. Csak mondjuk mindig hozzá is tették, hogy lehetőleg ne.... ami persze nevelési szempontból - el kell ismerni - talán jó is, mert pl. egyneműek közötti kapcsolat esetén nincs család, gyerek, ha lenne is, lehet hogy rossz kihatással lenne rá, stb.

Azt, hogy otthon szétszednének, tegnap késő este valószínűleg erősen eltúlozhattam, inkább csak félnék a dolog szembesítésével.


"Ki az aki ezt ilyenkor végigolvassa?"

Nem vártam azonnal választ. Itt a GYK-n számomra az első befutó válaszra várt idő átlagosan két nap, szóval mást sem sürgetek. ;)


"Mondjuk témázni azon, hogy egy csajt megd gni ketten.(tudom hogy ez még nem biszex) Meg mesélj valami sztorit, hogy az egyik haverodat megd gta a nője egy felcsatolhatóssal, és élvezte. Alpárinak tűnhet(meg az is), de valahogy ki kell puhatolóznod, hogy viszolyog a dologtól, vagy elfogadja."


Na, ilyen lényegében __meg sem fordult a fejemben__. És igen, alpári a dolog, és mivel elvileg egy "kultúrális" város (elvileg) "kultúrális" egyetemén vagyok, itt ilyen témákkal bepróbálkozni akár jóbaráti szinten is eléggé égés lenne. De nem is akarnám, én se gondolkozok ilyenen.

De az is a gond, h. ebben a városban (ahhol vagyok) valószínűleg az emberek többsége nem tud csak úgy közvetlen lenni, és a barátságok itt nagyon régről épülhetnek ki.

Pl. járok egy vallási közösségbe is - sajnos egyszerűen ez az egyetlen módja, hogy minimális szinten társaságban legyek, máskülönben megőrülnék. Itt pl. elég sok mindent megteszek, hogy befogadjanak, minden alkalmon ott vagyok (ami a nagyját nézve ritka, még azon is, amikor csak páran megyünk el valahova), rendszeresen sütit viszek a találkozókra, próbálok a lehető legnyitottabb lenni, szakmailag/vallásilag felkészült lenni (ha olyasmi jön szóba), a határokra is vigyázok, hogy ne legyek túl közvetlen; ötleteim is vannak, többször is volt már olyan feladat, amit én csináltam meg tisztességesen, pedig elég sokba (idő, ráfigyelés, stressz, stb.), amit tudok, elvállalok, felajánlom.....

Mégis, még mások együtt viccelődnek, szivatják egymást poénból, befogadóak, addig.... én mintha egyszerűen csak egy góc lennék ott, beszélgetni se tudok mindig rendesen, mert egyszerűen a szavamba vágnak, nem hallják meg, amit mondok - pedig kifejezetten erős hangom van, bár kissé furcsa -, a ×hasonló× vicceimen nem hogy semlegesen reagálnak, még jópárszor be is sértődtek, felesleges dolgokat kötözködésnek fognak fel, stb.


Szóval azon a környéken, abban a társasági rétegben, ahhol én vagyok, - legalábbis számomra - nem mondanám, hogy könnyű megfelelni, és akkor is inkább csak akkor van esély, ha az illető emberileg/szellemileg egy mintapéldány. (És igen, én sajnos nem vagyok az)


---


"Azért mert egy lány miatt pofára estél ,nem kell bebuzulni. Szereted azt a srácot vagy csak ő az első ember aki figyelt rád? Ezt kérdezd meg önmagadtól!"


Ez szerintem ilyen formában azért távol áll a valóságtól.

Nem mondom, hogy elképzelhetetlen, hogy amiatt a lány miatt okozott trauma esetleg valahogy itt is közvetetten szerepet játszik, valami úton-módon, több év távlatából, de az, hogy én, vagy teszem azt bárki - mert szerintem Ti is tudjátok, hogy még jópáran vagyunk így elszórva - szembesült azzal, hogy nincs és nem lesz esélye a lányoknál, legeslegföljebb egy laza haveri viszonyra, ilyen-meg-olyan okok miatt, az abszolút nem jelenti azt, h. "akkor nincs más, próbálkozzunk a saját neműeknél"..... (erre (amire Te gondolsz szerintem) volt is egy film YouTube-on, de most nem találtam).


Az akkor 'csak' annyit jelent, hogy "Akkor nincs más." pont. Ilyenkor az ember arra gondol, hogy na bumm, nem feltétlenül a párkapcsolat az élet nagy értelme.


Magyarán, bár feltételezhető, de szerintem nem arról van szó, hogy azért, mert egy lánynál pofára estem, rögtön nőgyűlölő ß... lettem. (bár igaz, a lányok jelentős részével nem is vagyok "kibékülve", és nem is keresem velük a társaságot)


Azt pedig főleg elutasítom, hogy azért érzek így ~most~, mert hirtelen valaki figyelt rám, és eddig senki.

Azt nem mondanám kifejezetten figyelemnek, hogy lemaradt órán - mert egy retek 2012-es MicroF¤S csilivili de kezelhetetlen fejlesztőkörnyezetben kellett a 0-ról hirtelen valamit első látásra csinálni, én is volt, ahhol lemaradtam -, és mivel pont én voltam mellette, engem kérdezett meg.

Főleg nem olyan odafigyelésnek mondanám, amitől a másik fél számára is váratlanul egy azonos nemű "olyan értelemben vett érdeklődését" váltja ki.

Ennél a szaktársak közül már 100× nagyobb odafigyelést is tanúsított egy jófej srác, és akkor is csak addig jutottam el, hogy érdemes lenne azzal a szaktársammal aktívan barátkozni. ;)


Plusz, mint mondtam, kifejezetten a külső/szépség, a nőiesnek ható arcvonások/hang miatt jött bennem a "fellángolás"... magyarán azt is mondhatjuk, hogy ez testi szerelem/vonzódás. (CSAK nem olyan értelemben, ahogy egyesek a "testi szerelmet" gondolják ;])

2015. febr. 4. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyetemen nem foglalkoznak senki szerelmi életével:D


LOL


Amúgy vannak olyan férfiak,akik vonzódnak a nőies férfiakhoz.Hogy most ez milyen kategória.Kit izgat?


De vannak olyan melegek is,akiket taszítanak kifejezetten a nőies fiúk.

2015. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyetemeken sokkal felvilágosultabbak az emberek.

Ott nem szokás verekedni.

Nem foglalkoznak a másik magánéletével.

2015. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!