Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiú piszkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre Andrea kérdése:

Szerintetek ha egy fiú piszkál engem (rugdos, nevet rajtam, ütöget, beszól nekem) akkor szerelmes belém? Azt kihagytam hogy nézni is szokott. Akkor ez szerelem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves. 10 évesen igen.
2015. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak alkoholista.
2015. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

"Azt kihagytam hogy nézni is szokott."


Ha ezt nem írod, azt hiszem, hogy látatlanul bántalmaz.

2015. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2015. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem.
2015. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán szadista.
2015. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleg fura fogalmatok van a szerelemrol..

Csak provokal teged..

2015. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a második osztályban ezt azzal fokoztam, hogy még rá is vágtam egy lányra az ablakot, ami kicsit összevágta a kezeit. Őt nem szerettem, csak imádtam verekedni és törni-zúzni. De ja, oviban még lehet, hogy ez a szeretet jele. Tizenévesen viszont inkább csak degenerált.
2015. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Figyi: ha egy fiú piszkál, rugdos, kinevet, stb, akkor nem tök mindegy, hogy érez irántad? Primitív parasztokkal nem kell kezdeni. Veresd meg apáddal vagy egy haveroddal!
2015. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó irányba halad az emberiség... A lányok a normálisakkal vagy teljesen köcsögök vagy barátzónázzák, viszont akik meg megalázzák és eltiporják őket, azokat meg megszeretik... :(
2015. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!