Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem rossz test be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem rossz test be születtem. Lány szeretnék lenni. De miértlehet ez?

Figyelt kérdés
Mi válthatja ezt ki? Ugy érzem nőként sokkal jobban érezném magam. Nem vagyok meleg, nem vonzódom a férfiakhoz de azt is tudom ha nő lennék akkor se lennek meleg. Remelem.erthetően sikerült leírnom. Szülők lányt vártak, lehet ennek vmi köze hozzá.
2015. febr. 4. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt teljesen nem bántásként írom, de lehet jó ötlet lenne felkeresni egy pszichológust. Ő talán rá tud vezetni téged ezekre a dolgokra, és segíteni is tudna benne sokat.:)
2015. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is néha gondolom hogy jobb lenne fiúnak lenni,de ettôl nem vagyok lezbi,elborzaszt annak a gondolata hogy egy puncit nyaljak és baràtom is van :D

Ne rágódj ezen

2015. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De vajon mitől lehet ez? Mi okozhat ilyet?
2015. febr. 4. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiskamaszként ugyanezt éreztem, csak én lány vagyok és fiú szerettem volna lenni. Az oka az volt, hogy képtelen voltam azonosulni azzal a képpel, ami a társadalom fejében él a nememről. Nagyon nem úgy viselkedtem, gondolkodtam, mint a lányok, akik körülvettek. Azóta sem igazán lettem más személyiség, csak elkezdtem úgy gondolni a dologra, hogy az ivar meg az egyéniség függetlenek egymástól, nincs semmiféle szerep, aminek meg kéne felelnem. Nem tudom, a te helyzeted hasonló-e ehhez.
2015. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már nem kiskamasz vagyok de hasonlo valamiben, nekem.is fura ez a tarsadalomezt varja el toled meg szerep.dolog.
2015. febr. 28. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy fejlődési rendellenesség, az agyad más nemű, mint a tested. Transzszexualitásnak hívják.
2015. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
budapest pride
2015. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy transzexualitás, vagy az, amit a többiek írtak.
2015. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!