Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik és osztálytársak vagyunk.15 évesek. Eddig nagyon jóba voltunk mármint kiskorunk óta oltogattuk egy mást de csak viccből. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Aztán tanév kezdetén szeptemberben észrevettem hogy mindig keresi a helyzetett hogy megérinthessen..Volt,hogy órán éreztem,hogy valaki nézz és mindig ő nézett..ez ment hónapokig..Van egy lány tesója ikrek és nagyon jó barátnők vagyunk ígyhát sokat át mentem hozzájuk persze történtek dolgok..elkezdett fogdosni durván persze,ez kb két alkalommal

is..és utobbi alkalommal megcsókolt múlthét pénteken ma pedig meg tegnap is nagyon bunkó és flegma velem.kb konkrétan megmondta nekem,hogy nem tudta hogy tudott hozzám nyúlni:D Nagyon megbántott de tudom,hogy továbbra is nézni fog,beszólogatni de nekem

ehez egyre jobban nincs kedvem,mert ez nagyon gyerekes.Szerintetek miért bánik így velem?Egyébként nagyra van magával..Kicsit nagyszájúbb lettem tanárokkal is és ezt ő is szóvá tette de én csak úgy viselkedem az emberekkel ahogy ők viselkedtek velem..



2015. febr. 4. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szeret téged csak nem tudja,hogy reagálsz ezért tovább bosszant de amúgy ha én is (fiú vagyok) megérintek 1 lányt akkor kissé megnyugtató.ha beszólogat az azért van mert nem gyerekes csak ez a mai szleng ha tetszik 1 lány bunkózz , légy szemét és 1 idő után feladja. én inkább a visszahúzódó tipus vagyok de az osztálytársaim nem ezért tudom miért csinálja.
2015. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az 1. válaszoló vagyok a nagy egó csak a férfiasság kimutatása miatt van.
2015. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eddig bunkó voltam és be is szólt meg mondta többieknek,hogx hagyjátok ......-át nagyon elhiszi magáról stb:s ne inkább ne szóljak hozzá és legyek kedves? és akkor hàtha rá döbben
2015. febr. 4. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt pont itt kell megosztani?-.-' Nem hogy rá kérdeztél volna...igen tetszel nekem
2015. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
poenod meg majd holnap erkezik?
2015. febr. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!