Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több fiú is aztmondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ches kérdése:

Ha több fiú is aztmondja, hogy milyen szép vagy meg hogy lehet egy lány ilyen szép mint te? Akkor erre mit kell mondani? Meg komolyan gondoljak vagy csak szivatásból?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönd meg és kész.
2015. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg kell köszönni a bókot. :)

Aki neked tetszik arra rá is mosolyoghatsz ilyenkor.

A hanglejtésből azért kiderül, hogy milyen célzásból mondta.

2015. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kép alapján könnyebb lenne meg mondani hogy vajon szivatnak-e :)
2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor köszönd meg, ha akarod. Nem kötelességed válaszolni. Elvárják, de nem kell. Tedd, ami jól esik.
2015. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azért kell megköszönni, mert a másik elvárja.

Régen nem tudtam elfogadni a bókokat, mert az alacsony önértékelésemmel nem tudtam velük mit kezdeni. Amióta szert tettem önbizalomra, minden bókot meg tudok köszönni, ezzel "elfogadom", magaménak érzem, hitelesítem.

Az egészséges önértékelésű embereknek nincs szükségük állandó megerősítésekre, de azért jólesik! És annak is jólesik, ha elfogadod, akitől kapod. Miért ne okoznál vele örömet? Nem kerül semmibe!

2015. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!