Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez szerelem, vagy csak lelki kötődés?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban,rövidebben megfogalmazni a kérdést,bocsánat.

Az a helyzet,hogy van egy lány,akit nagyon szeretek,amióta megláttam.Amikor rá gondolok,mindig mosolyra húzódik a szám,és motiváltabb leszek.Annak ellenére,hogy kapcsolatban van.Amikor meglátom,nagyon zavarba jövök,meg se merek szólalni,ledermedek,elkezd kalapálni a szívem.Ezek a szerelemre utaló jelek.De!Nem érzek iránta fizikai vonzalmat,nem izgat,mint szexuális partner.Ez a szerelem ellen szól.Sokáig abban a hitben éltem,hogy noha nem gerjedek be rá,mégis szeretem,mert érzelmileg,intellektuálisan nagyon vonz.Nem azt mondom,hogy nem tetszik.Nagyon is tetszik,csak nem közösülnék vele,értitek?

Aztán olvastam egy cikket,hogy a lelki társak is így éreznek egymás iránt.Most akkor ő csak a lelki társam?Ebben sem vagyok biztos,ugyanis elképzelem magunkat házastársakként és ahogy neveljük a gyermekeinket.Sőt,ő nem érez irántam semmit sem,ezért sem lehetünk kölcsönösen lelki társak.Csókolóznék vele,átölelném,védelmezném.Ez egy plátói szerelem,vagy csak erős lelki vonzalom?

Nem tudom eldönteni egyszerűen.



2015. febr. 5. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig csak két lehetőség közül kell választanod. Ennyire döntésképtelen ne legyél már...
2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Téééényleeeg?Ne mondd!Csak két lehetőség?ÓÓÓ!(f.szkalap)
2015. febr. 5. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy és kívánnád is őt, de az fog vissza az egészben, hogy tudod, hogy kapcsolatban van. Ennyi az egész. Ez kapcsolja ki nálad a többit, ami miatt most boncolgatod magad.
2015. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!