Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felhívjam azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam azt a srácot, akiért oda vagyok?

Figyelt kérdés
Múlthéten bementünk egy kávézóba, ott volt 2 haverja is, az egyik megcsókolt engem, de én mikor ráeszméltem mi van, egyből mondtam neki, hogy inkább ne, nem csókoltam vissza. Ezután a pasi, aki bepróbálkozott nálam iszonyatosan dühös lett, őrjöngött, ki is tiltották a helyről. Én felmentem a sráchoz, ott aludtam, lefeküdtünk, nem ez volt az első alkalom Viszont azóta nem keres és azthiszem félre értette a dolgot. Amúgy ő egyáltalán nem olyan, hogy csak úgy ráírkáljon valakire, vagy felhívja. Szerintetek felhívjam és megkérdezzem mi a helyzet vele? Nem akarom, hogy félre értse ezt, mert a haverja hülye volt és nem bírt magával
2015. febr. 6. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ööö mivan?
2015. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott helyben le kellett volna ütnie a haverját. Utána meg komolyan dugtok ahelyett, hogy tisztáznátok, hogy ez mégis hogy? Szerintem tök mindegy, hogy felhívod-e, ezzel a faszival úgysem lesz hosszú életű a kapcsolatod.
2015. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem látta, hogy lesmárolt, utána kérdezte tőlem a haverja, hogy mi volt, mert nem emlékezett semmire
2015. febr. 6. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavaros a sztori és csak egyre jobban belebonyolódsz. Komolyan nem értem, hogy hogyan gondolod, hogy ha itt se sikerül érthetően leírnod pontról pontra a történteket, akkor a barátodnak hogy akarnád elmagyarázni?
2015. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindenkepp meger egy hivast,legalabb tudni fogod mi a helyzet.
2015. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!