Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves kapcsolat után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves kapcsolat után hogyan kezdjem újra? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 10 év után (ebből 7 év együttélés, 23 éves korunk óta voltunk együtt) szakított velem a barátnőm, mert beleszeretett egy új kollégájába.

Na mindegy, nem is ez a lényeg, mert ezen már lassan túl vagyok.


Viszont szeretnék újra elkezdeni élni, ismerkedni, csajozni.


De 10 év alatt teljesen kijöttem a gyakorlatból, elkényelmesedtem, el is híztam egy kicsit (10 év alatt 15 kg plusz) és fogalmam sincs hogy kezdjek neki.


Ezeket már elkezdtem:


- Elkezdtem intenzíven sportolni, edzeni, egészségesen táplálkozni. 1 hónap alatt már le is adtam 4 kg-ot,


-Elkezdtem kompletten lecserélni a ruhatáramat,


- Fodrászt váltottam


Na eddig kb ennyi.

Mit javasoltok, mit csináljak még? Hová kezdjek el járni? Hol kezdjek ismerkedni? (netes társkeresést egyelőre nem erőltetném)

Úgy összességében, mik a javaslatok?



2015. febr. 7. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jarj el a barataiddal, rengeteg olyan hely van a varosba (mar ha pesti vagy), ahova be lehet ulni. Nagyon sok uj ismerettsegre tehetsz szert az ismeroseid altal. Mindenkinek vannak baratai. A te haverjaidnak is vannak, akiket meg nem ismersz. A lenyeg, hogy ne gorcsolj ra! Nagyon jo utat kezdtel el! :)
2015. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az egykori baráti körömből már mindenki házas, családos, gyerek van. Így bulizni, szórakozni nem járnak már.
2015. febr. 7. 10:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok kicsit meglőve ebből a szempontból, egyedül szórakozni járni meg szerintem egy kicsit hülyén néz ki.
2015. febr. 7. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor előbb találj egy havert! :)
2015. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vannak haverok, csak ezek már nem csajozni, bulizni, szórakozni járnak, hanem maximum horgászni, teniszezni, focizni.

33 évesen már nem olyan könnyű új baráti kört kialakítani.

2015. febr. 7. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért a netes ismerkedést se kell egyből leírni.

13 éves házasságom ment tönkre (szintén új kolléganőért ment el a kedves exférjem), és első felindulásból regeltem egy társkeresőre.

Csakazértismegmutatom alapon. :)


Nagyon sokan vannak fent, és arc nélkül, kvázi inkognitóban tudsz válogatni.

Ha látod, hogy hány pozitív visszajelzést kapsz, növeli az önbizalmad.


Érdemes előbb beszélgetni, és ha ott minden OK, találkozni. Max. egy héten belül. Hamar kiderül, hogy valójában mennyire vagytok összeillőek.


Én is így találtam párt, már négy hónapja vagyunk együtt, szóval alakul a dolog.


Ne görcsölj rá!



Egyébként meg: tanulj az exedtől! Munkahelyen, utcán (szomszédok), konditeremben, uszodában, könyvtárban, boltban: bárhol lehet ismerkedni. Csak vedd a bátorságot, hogy megszólítsd, aki tetszik.


Picurka nő vagyok (160 cm alatt).... ó de sok pasit szedtem össze már a boltban, mikor a polcok előtt nyújtózkodok, és csak nem érem el azt a fránya lekvárt. :) Ehhez persze kell egy segítőkész lovag, aki mer odajönni.


Egyet ne feledj: bármilyen kifordult világban is élünk, és bármilyen nehéz is most újrakezdeni: te vagy a férfi! Neked kell odamenni!

2015. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet; ismerkedni szinte bárhol lehet. (Mondjuk, temetési menetben nem ildomos.) 33 évesen ne a bulit preferáld, mert ott aligha találsz korban hozzád illő, és komoly kapcsolatra alkalmas partnert. Csak kösd fel a gatyát, aztán hajrá. Nem fog egyből az öledbe hullani a siker, de ne add fel!

Mellette regisztrálj a társkeresőkön is.

2015. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!