Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lezbi vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lezbi vagyok!

Figyelt kérdés
Szoval van egy baratnom aki nem tudja hogy lezbikus vagyok! Nem merem neki elmondani,es en beleszerettem.. De nem mondhatom el neki mert van pasija.. Es ok mar 3 eve egyutt vannak.. Szoval mit tegyek?nagyon szeretem.. :'( (kerlek ne iteljetek el)

2015. febr. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy van pasija, lehet hogy bi. :D
2015. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az..
2015. febr. 7. 16:11
 3/5 anonim válasza:
67%
Ha már az vagy, tanuld meg leírni. Leszbi "sz" betűvel. Inkább fejezd be a hatodikat.
2015. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hetero, leszbi, vagy animalos, ha 3 éve boldog kapcsolatban van, akkor békén kell hagynod.
2015. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Miert vvagy biztos hogy leszbi vagy?Voltal Mar fiuval?
2015. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!