Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek miért csodálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberek miért csodálkoznak, hogy tönkremegy a párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Vannak egyes emberek (elég sokan), akik azt hiszik, hogy a szerelem örökké olyan, mint a Titanic-ban, Felhők fölött 3 méter-ben vagy egyéb romantikus filmekben. (Amúgy előbbi szerintem egy közepes film - vannak pozitívumai és negatívumai is, utóbbit kifejezetten utálom)

Ez alapján keresnek párt is. Ha valakit megismernek, és elkezdenek termelődni azok a bizonyos hormonok, egyből össze is akarnak jönni/összejönnek vele, akkor is, ha a személyiségük nem illik össze.

Az ilyen emberek miért csodálkoznak, és jönnek avval, hogy "Nincsenek igazi nők/férfiak."?



2015. febr. 7. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi csütörtökön szakítottuk. Pont akkor volt születésnapja a barátnőmnek, de kit érdekel? Az minden évben van, inkább elmentem Slipknot koncertre és megérte!
2015. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb, mint fordítva, ha összeillik a személyiségük, csak hormonálisan nem működik.
2015. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért mert a paradicsom sem terem meg mindenhol.
2015. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hormonok termelődése egy idő után drasztikusan csökken, egyes hormonoké meg is szűnik.
2015. febr. 7. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:

én 14 éves srác vagyok és egyetértek

(még nem volt kapcsolatom mert nem 1 k**va kell)

én az igazit várom inkább nem a ... lányokat őszintén mondom szerintem még vannak igazi nők/férfiak csak nehezen de meg kell találni őket

2015. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert sajnos a legtöbb helyen minden információ forrás arról szól, hogyha a szív megdobban és beindul a hormonlöket akkor az tökéletes, holtodiglan szerelem.


És a kapcsolatok többsége azért megy tönkre mert sok ember képtelen tenni érte.

Én a környezetembe azt látom, hogy a 30-40 alatti emberek kapcsolatai rendre szétmennek. Majd idősebben restart van, és 40 fölött már tudnak békésen egymás mellett megöregedni.

Mert tudják, hogy mit jelent párkapcsolatban lenni, azért tenni, és nemcsak rábízni az égiekre, hogy legyen valami.


Szóval fiatalként van a szerelem és zsongás, és a világmegváltás. Aztán pár csalódás és kudarc után jön az, hogy már okosabb döntéseket hozzunk.

Életkori sajátosság. :)

2015. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!