Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció előtt 3-4 nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előtt 3-4 nappal kisebb a teherbeesés veszélye?

Figyelt kérdés

NE írjátok azt, hogy ekkor is teherbe lehet esni, mert tisztában vagyok vele, hogy igen. A kérdés cska az, hoyg ilynekor kisebb-e az esélye. A másik meg azt se írjátok, hogy védekezzek, mert védekezem...

Bocs ezért, de sokan vannak, akik nem a kérdésre válaszlnak, csak osztanak mindenkit.


2010. febr. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
kissebb igen
2010. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

akkor mért kérdezed?:D ha úgyis védekezel? csak nem megszakítással?

bocs de hiába írod, az ilyeneket csak osztani lehet akik erre hagyatkoznak és képtelenEk választaNI EGY SZÁMUKRA MEGFELELŐ VÉDEKEZÉSI MÓDOT. bocs a capslockért, de már nincskedvem újraríni:D

amúgy kisebb igen

2010. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pont az, hogy ekkor nagy rá az esély, mivel ezidőben lökődik ki a petesejt, és vár a megtermékenyítésre. Amennyiben nem történik megtermékenyítés, a sárgatest elsorvad, progeszteron termelődése megáll és a nyálkahártya leválása megkezdődik, vérzés kíséretében, ekkor menstruálsz.
2010. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenném, nagy tudású és elég tapasztalt nőgyógyászom nem éppen ezt mondta... szval igen, elég kicsi az esélye, ahogy dokim fogalmazott, viszont - ahogyan azt te is írtad - van esély rá. de ez eléggé kicsi.
2010. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csa kérdezem. Amúgy kedves 2. válaszoló: képzeld el, nem megszakítással védekezem. Gyógyszert szedek. Csak megkérdeztem.. ennyi. A többieknek köszönöm a kedves választ.
2010. febr. 10. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
ha gyogyszert szedsz, akkor nincs igazi mensi. az csak megvonásos vérzés. és nem eshetsz teherbe, mert nincs peteérés. de aki tabit szed, az miért nem olvas utana, h ez h is megy? én anno mindent elolvastam. :S
2010. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel ilyet? Persze, hogy kisebb az esélye - de mi értelme ennek?

Vagy téged vigyasztal egy orosz rulettnél, hogy a 25-ös tölténytárba 1 vagy 3 töltényt tesznek?

Az egyiknél kisebb az esély - mégis meghalhatsz mindkettőtől.

Kerülni kell az orosz rulettet, azt' kész.

2010. febr. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!