Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan hogy egy fiúnak nem szabad szerelmet vallania?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
mert a legnagyobb hiba
2015. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból
2015. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolják, hogy a fiú utána kénye-kedve szerint kihasznál majd vagy egyszerűen elutasít. Nyilván itt is vannak kivételek, csak elenyésző.
2015. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert garantáltan 100%-os a pofára esés, azé'.
2015. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert minden nő ribi
2015. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert hülyék.

Tök felesleges letagadni, hogy vannak érzelmei. Ha szereti a nőt, az rá van írva, max. csak terelni tud, de az meg átlátszó.

2015. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Szabad szerelmet vallani, de csak akkor ha meggyőződtél róla, hogy vonzódik hozzád, és látja benned a férfit és azt amire szüksége van.
2015. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert a nő abba szerelmes mindig, aki nem vall neki szerelmet. Ostoba a nők 90%-a :D
2015. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmet vallani a csajnak, de már csak akkor ha jársz vele. Randira híváshoz elég ha csak azt mondod neki hogy tetszik Neked, ezzel nem adod ki nagyon magad olyannak, aki esetleg érzéseidet nem viszonozza.
2015. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert eddig 5 lánynak vallottam szerelmet és közülük egyik sem viszonozta az érzéseimet, eggyel sem jöttem össze.


Az eddigi barátnőim közül (4 volt) 2-be voltam szerelmes. Érdekes módon hogy nem vallottam szerelmet még a legelején, össze is tudtam jönni velük és szép időket töltöttünk együtt.


Nagyon maximum azután vallj szerelmet, hogy ő is éppen azt mondta neked hogy szeret téged.

2015. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!