Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Kinek mitol fugg az?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Kinek mitol fugg az?

Figyelt kérdés

Az hogy ha talal itt egy beszelgetopartnert( lanyt), hogy keresi-e meg, vagy nem?

Hogy a beszelgetes megmaraad egyszerinek, avagy keresi tobbszor es baratok lesznek?



2015. febr. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor keresem, viszont ha folyton én írok rá, az úgy nem kóser...
2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi amit az első is ír. Ha szimpatikus és érdekel akkro keresem ha nem akkor nem.
2015. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két variáció van. Az egyik az, hogy pár levélváltás után segítek a problémáján és megy az élet tovább, nem beszélünk többet, vagy van, mikor rám írnak, hogy beszélgessünk egyet, aztán 6-7 levél után megutálnak. :D
2015. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Attól,hogy ír-e továbbra is,vagy sem.

Én nem azért nem szoktam,mert nem akarok,csak nem szeretem magamat ráerőltetni senkire sem.

2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyire van meg a közös hang, és emiatt tudnak több dologról is beszélgetni. :) Am örülök ha valaki ír :P 20F
2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egymásra talál két ember, az már az elején kiderül.
2015. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor a fiú írni fog neki többször is.
2015. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!