Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt akarsz lenni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Mi miatt akarsz lenni valakivel? Van olyan, hogy te se tudod, hogy miért?

Figyelt kérdés

Ezt most nem úgy értem,mint a többi ilyen kérdésben,amik ahhoz kérnek segítséget,hogy milyen is legyen a kérdező,hogy kapósabb legyen,hanem szó szerint.

Miért?

Mi az ami olyan,hogy nem is a kapcsolat/szex (attól függően,hogy ki mit keres) érdekel,hanem maga az ember kell?

Van olyan,hogy te magad se érted és mégis kell?

Az miért?


2015. febr. 8. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nehéz ilyet elképzelni, hogy nem azért legyek valakivel, mert fantasztikus társaságot nyújt, vagy azért, mert remek az ágyban. Maga az ember... Mert olyan szép, hogy én szeretnék vele mutatkozni? Vagy olyan különleges, hogy azt akarom, hogy vele lássanak? Vagy hogy kell ezt érteni?
2015. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fhuuu, de még hánystor van ùgy!!

Megmagyarázni viszont nem tudom.

25L

2015. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha magamnak sem tudom megmagyarázni, akkor úgy sem fog menni, ha te kérdezed. De előfordul az ilyen. Megmagyarázhatatlan módon vonzódom az illetőhöz, valami megfog benne.
2015. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Remelem jo valaszt adok..


En azert szeretnek lenni valakivel h legyen kit szeretnem es h o is szeressen, es atolelhetem, puszilgathatom, es hasonlok..


17/F

2015. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.

Bocsi,tudom,hogy katyvasz :/

Szóval,hogy van olyan,amikor te se tudod,hogy miért akarsz valakit,de akarod.

És ez miért van?


2. Ennek nagyon örülök,de tudsz rá miértet? :D

2015. febr. 8. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom...ezt érezni kell. Ha ott áll előttem, akkor érzem. "Működik a kémia", ahogy a trendi peecsuszok mondják
2015. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es


Persze,hogy jó válasz ez,csak nem most :D

Alapjáraton én is,ez maga a kapcsolat,de én itt most arra gondolok,mikor nem a kapcsolat kell,hanem maga az ember,ami miatt kell.

2015. febr. 8. 23:50
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es: Én csak azt tudom elképzelni tényleg, hogy egyszerűen annyira letaglózóan gyönyörű az illető, hogy be akarjam tenni idehaza a vitrinbe. Szemei, arca, mosolya, fogai, teste, mindene miatt, ahogy megpillantom, mert esetleg tudom, hogy annyira tökéletes, hogy még hozzáérni is félnék, nehogy kárt tegyek benne. Maximum ez, de már ez is olyan, hogy az okokat kersem. Az a baj, hogy nagyon racionális vagyok, nem tudok így ok nélkül vonzódni, végig kell gondolnom, hogy mi az, ami miatt megéri, és mi az, ami miatt esélytelen, mi az, ami vonzó benne számomra. Ha leszűkítem a kört, tényleg csak a "tökéletes külső" kategória marad, amitől nem akarnék soha semmit, egyszerűen csak jó lenne elmondhatni róla, hogy hozzám tartozik, Ő az """enyém""", kell, ennél nem lesz jobb. De ha van valami jobb megfogalmazás rá, hogy másért lenne jó, tényleg örömmel olvasom a továbbiakban.
2015. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy nagyon racionális vagyok, nem tudok így ok nélkül vonzódni, végig kell gondolnom, hogy mi az, ami miatt megéri, és mi az, ami miatt esélytelen, mi az, ami vonzó benne számomra."


Na az a durva,hogy ezt én is írhattam volna. És pont ezért is kérdeztem,hogy ennek ellenére mi tudja ezt felborítani.


Hogy túl szép valaki...

Igen,ez már olyasmi lehet,sőt biztos,de szerintem van még más is.

De talán ezt pont azért nem is tudjuk megfogalmazni,mert nem tudjuk,hogy mi az.

2015. febr. 9. 00:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen, méghozzá elég gyakori jelenség, amikor a lányok/nők a "rosszfiúba" szeretnek bele.


Velem is megesett, igazi gonosz, minden hájjal megkent, rafinált szörny, és pont azért, mert mindenkivel egy szemét, csak velem nem, ezért úgy érzem, hogy különleges vagyok.

De annyiszor átvert, hogy egyáltalán semmi értelme nem lenne már vele lenni, mégis a mai napig akarnám és teljesen felkavar.


Az én sztorim sok sok éves és az én esetemben egy nem különösebben helyes, sőt, hát szörnyen hangzik, de nálam kategóriákkal rosszabb pasiról van szó...


(persze ehhez társul lehengerlő humor, intelligencia, műveltség, stb.)

2015. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!