Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek mikor tesz ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek mikor tesz ilyet egy férfi a párjával?

Figyelt kérdés

6 év együtt élés után úgy döntött egy kolléganőjével folytatja tovább az életét, összeköltöztek.


Mindez 2 hónap leforgása alatt.


Normális?


2015. febr. 9. 02:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen.
2015. febr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ez mi? Egy kaland max.
2015. febr. 9. 02:57
 3/23 anonim ***** válasza:
El kell engedni, hadd menjen. Mást tenni értelmetlen.
2015. febr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar képesvegy szetelem kialakulni hat évvel szemben?
2015. febr. 9. 03:05
 5/23 anonim ***** válasza:

Mi külső szemlélőként, HÁROM sorból nem fogjuk tudni mi zajlott abban a 6 éves kapcsolatban. Csak ostoba emberek ítélkeznek hasra ütve, a saját elfogult előítéleteik alapján. Mert ugye minden férfi disznó, csak a farka után ment, szegény védtelen lányt elhagyták, ő az áldozat, stb.


Ennyiből nem fogjuk tudni.

2015. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Normális, igen.


Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Vagy talán éltél volna vele tovább hazugságban?

2015. febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megcsapta a szerelem szele. Gondolom az első 2 hónapban köztetek is jobban lángolt a dolog, mint most. Csak ő most arra nem gondol, hogy 6 év múlva a titkárnővel is pont olyan lesz, mint veled volt most (mondjuk azt nem tudjuk milyen volt veled), kényelmes, biztonságos, de lapos.


Nem tudom hány évesek vagytok, de lehet, hogy még egyszer át akarta élni azt, ami egy kapcsolat elején van, ami lássuk be 6 év után már tud hiányozni...

2015. febr. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hat év alatt simán rá lehet unni bárkire. Jött egy másik, aki izgalmasabb. Ennyi történt. Megesik...
2015. febr. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is vártam. Csak kíváncsi voltam miért dob el valaki hat évet egy-két hónap ismeretség miatt
2015. febr. 9. 04:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez a kapcsolat már régóta rosszul volt, ez a 2 hónap már csak pont volt az I-n. Valami már egy ideje nem működött, és ebben a két hónapban, amíg megismerkedett avval a csajjal, eldöntötte, hogy nincs értelme folytatni azt, ami nem megy. Ha esetleg hamarabb észrevetted volna a hibát, talán megmenthetted volna ezt a kapcsolatot. Szóval ezért írtam, hogy normális, ez egy érthető folyamat, ami az exeddel történt.


Így viszont már nem tudsz mit tenned, el kell engedni, had élje az életét.

2015. febr. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!