Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete már elég rossz viszonyba vagyunk a volt párommal, egy lány miatt (aki állítása szerint a barátja).

Végül 1 hete szakítottunk úgy végleg.

Pár nappal később azt írta a barátnőmnek, hogy hiányzom neki, meg írt nekem is egy üzenetet (de persze mind a két dolgot kimagyarázta azzal, hogy a barátnőm jelölte még be facebookon, meg, hogy ő írt neki először, az én üzenetemet meg azzal magyarázta, hogy akkor vette észre, hogy írtam neki (holott barátnőm már mondta még amikor szakítottunk aznap, hogy írtam üzenetet)).

Felhívott tegnap telefonon (azzal az indokkal, hogy milyen üzenetet írtam vissza neki... semmi olyan dolgot nem írtam). Beszélgettünk vele, néha úgy beszélt velem, mint anno, tehát azokat mesélte el, amiket régebben is.


Majd szintén tegnap még beszéltünk... és végül úgy köszönt el mint régen (olyan jeleket rakott... puszi stb.)


Nem értem most akkor mit is akar valójában?


Egyszer azt mondja, hogy már elege van belőlem. Máskor meg ilyen...

Hozzáteszem mindennap találkozik a lány barátjával... (akivel azóta lett ennyire jóba, mióta szétmentünk), de nem értem,hogy akkor miért akar velem kibékülni, meg miért tesz ilyen megjegyzéseket. Vagy rájött közbe,hogy mégis jobb velem, mint ezzel a csajjal és már bánja az egészet, csak nem meri bevallani?


Fiúk ti mikor tennétek ilyet? Vagy miért csinálnátok? :D


2015. febr. 9. 14:44
 1/3 CptTomato ***** válasza:

A megszokott dolgoktól nehéz elszakadni...

És igen én is próbáltam vissza imádkozni magam nőhöz szerintem mindannyiunk tett ilyet.... de nem hiszem hogy jó 5let.

2015. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nekem nem is pont ő hiányzik, hanem maga az érzés, hogy valakivel ellegyek.

És neki ott az a csaj...

Tehát lenne mivel elfoglalnia magát.

De mégis akart velem találkozni hétvégén, pedig ő mondta ki végleg,hogy nem akar velem többet találkozni még múlthéten.

2015. febr. 9. 14:47
 3/3 CptTomato ***** válasza:
Azért mert te szerelmes vagy a szerelembe....azért nem kell senkivel találkoznod, zárd le magadban a kapcsolatodat amiben élsz a szerelemmel és ha már túl vagy rajta utána azzal találkozol akivel csak akarsz.
2015. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!