Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nekem nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem nagyobb a szexuális igényem mint a barátnőmé?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, mindketten szülőknél lakunk, hetente max. 1x alszom barátnőmnél, amikor össze tudunk bújni, azon kívül semmi. Van, hogy csak két hetente. Nekem ez nagyon kevés. Állandóan kívánom a barátnőmet, ő meg valahogyan nem az az aktív típus. Egész nap dolgozik, amikor hazaér meg azt mondja, hogy fáradt és nem akar átjönni hozzám, stb. Mit tegyek?
2015. febr. 9. 20:07
 1/4 RRR ***** válasza:
csere
2015. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz te is!
2015. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz vagy menj át hozzá te
2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Verd ki.
2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!