Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek a fiúknak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a fiúknak az olyan lányok, akiknek nincsenek nagy mellei, hanem kicsi de formás szép mellük van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 17:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kisebb mellű csajok jönnek jobban vagy még a normál de nagy semmiképp,ezt gondolom 16 évesen sztem nem kell dinnye...
2008. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Szia, én ezzel úgy vagyok hogyha szeretik az embert akkor mindent szeretnek rajta. én is a kisebb és formásabb melleket szeretem, de pl. volt egy lány akibe halálosan szerelmes voltam és neki viszont nagy mellei voltak és csak azért nem támadt bennem semmiféle nem tetszés csak mert a kicsiket szeretem ő ilyen volt úgy volt gyönyörű úgy szerettem teljes szívből ( pedig mint mondtam én a kisebbeket szeretem ). szóval ez nem attól függ hogy mekkora a melled hanem hogy mennyire nagy a szíved :)és hogy mennyire szeretnek téged.
2008. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfiszemmel a egy nőn sok vonzó dolog van... kezdve a formás fenéktől, a szép arcon, hajon, a kecses háton, karcsú derékon át sok minden..... de a legszebb nő sem vonzó a szememben ha nincs meg az összhatás, ha nincsen bája, kedvessége, kisugárzása, jósága... szóval kár a melled méretén aggódnod, amúgy a kicsi formás sokkal szebb mint a nagy lógó.
2008. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
48%
nekem a kisebbek jönnek be, de az igaz hogy az első szex után megnö a mell?
2008. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
24%
nekem a kicsik bejönnek.de az igaz h az első szex utén megnő a mell?
2008. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
65%
a kicsi cicik a szebbek.
2008. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
5.válaszadó vagyok, és 32 éves.
2008. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:)
2008. aug. 23. 18:15
 19/25 paris hilton ***** válasza:
6%

A sok hülye pasi ...pfff

Most itt persze az összes azt mondja,hogy a kicsi a szép a nagy meg gusztustalan,de ez hülyeség.A legtöbb pasi nagy mellú nőt szeretne,és csak azért ócsárolja őket,mert úgyse kaphatna meg egy olyan nőt.Bezzeg az utcán vagy a neten meglátok egy jó mellű csajt mindjárt de jó dudák stb de egy kismellű csajra rá néznek... Nekem is nagy a mellem,és érdekes még egy pasi se mondta rájuk,hogy fujj,meg tőgyek,sőőt :D

És az se biztos,hogy lógni fog,mert ha edzel mellizomra,akkor nem fog. Sztem akkor is szebb egy nagy,feszes mell,mint egy szúnyogcsipésnyi.

2008. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
engem egyáltalán nemérdekel mekkora, a lányeg, hogy SZÉP legyen a lány (és persze ne legyen kövér - ha kicsit "duci" azzal semmi baj nincs, azmég állhat jól neki)
2008. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!