Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? :' (

Figyelt kérdés
Tùl romantikus vagyok.Érzékeny tipus es ha lenne barátnőm mindig vele foglalkoznék törődnék vele volt bnőm csak aszt mondta ez tul szép hogy igaz legyen mert én más vagyok mint a tőbbi fiú nem sajnáltatni akarom magam de én ilyen vagyok nem bulizok és nekem az érzelem a fontos!! és lehet hogy ez a baj?? meg valami furcs is van bennem pl. egyik nap szál fel egy làny a buszra lejárt a bérlete és nem birtam meg àlni hogy ne adjak neki jegyre pénzt de ez csak 1 eset sok minden van de miért??? :'(

#szerelwm.romantikus
2015. febr. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt dobta a gép, fogadd el.
2015. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Meg gyerek vagy,es erzelmileg labilis.
2015. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Édesapád veletek él és nevel téged, vagy nem?
2015. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 15. században jól jártál volna ilyen hozzá állással, de a mai nőknek nem ez kell csak egy kevés hányadnak.
2015. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2015. febr. 9. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt leszamitva h egy csajnak adtal jegyre penzt, azon kivul en is ilyen vagyok..

Bar ha tobb penzem lenne en is biztos adtam volna neki..

2015. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de a csajok többsége jól ki fog majd használni, vagy nem kellesz majd nekik, mert nem vagy elég "férfias".
2015. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van :(
2015. febr. 9. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Irigylem a lányt aki majd a barátnőd lesz. Vagy már van? Inkább bunkó majom akarsz lenni mint a többség? :O Örülj neki, hogy ilyen vagy! :)

20L

2016. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!