Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom megállapítani biztosra, hogy egy facebook regisztráció kamu-e?

Figyelt kérdés

Beszélgetek most egy emberrel, akivel elég közel kerültünk egymáshoz.


Több mint 1500 ismerőse van, akik jó része kommentelték is a képeit. Nem egy-kettő, hanem elég sok.

A lényeg, hogy most az egyik-másik képre rányomva a Google keresőt kiadott egy másik külföldi weboldalon egy teljesen más nevű személyt, akinek mondjuk csak fele annyi képe van kint ott, mint a facebbok-on lévőnek, de az mind ugyanaz. A külföldi profil innen nézve későbbi is, tehát az is meglehet, hogy az simán lenyúlta a képeket.


Az elég közel kerültünk az azt jelenti, hogy nagyon sok olyan dolgot megosztott már ő is velem, amit mással nem tenne elmondása szerint, és az elején sem úgy ismertem meg, hogy ezeket mind világgá kürtölné. A beszélgetés elején meg nem is volt semmi arra utaló, hogy nem ő lenne az oldal mögött.


Hogyan tudnám ezt kideríteni, hogy ne bántsam meg, mert nem akarom elcseszni?!



2015. febr. 9. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kamu-profil szagu..
2015. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
való élet.. találkozás? Eszedbe se jutott mi? nincsmit
2015. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem azért, de a személyes találkozást konkrétan ő volt az első, aki megpedzette.
2015. febr. 10. 00:03
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen megmondanám neki, hogy a képeit (amin az ő arca van) megtaláltam más oldalon is, így kételyeim támadtak azt illetően, miként is néz ki valójában, legyen szíves készíteni magáról egy új fotót telefonnal.
2015. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg találkozz vele és kiderül. Alig tünsz életképtelennek.
2015. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle képet a mai újsággal :'D
2015. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az megvolt... és nem kimondottan én kértem, csak rákérdeztem még egyszer, hogy milyen ruhában van, mert nem tudtam elképzelni, erre átdobta és stimmelt a ruha, azt a képet nem is találta meg sehol Google. :D Meg mondjuk egy csomó mást sem... Csak néhányat, sokat a külföldi profilos személynél.
2015. febr. 10. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem az a legjobb megoldás, hogy megkéred, hogy küldjön egy olyan képet, amiben megmutatja milyen a kérírása, és azt a lapot maga előtt tartja.

:)

2015. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:

6-os

Ez az én dumám! :D

Amúgy csináltam már párszor. De egy papírra írt szó is jó.

2015. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
skype, kamera
2015. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!