Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig csak nálam bőven szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak nálam bőven szebb barátnői voltak, ezért picit szorongok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, akivel mindig is néha összebagalyodtam, nála is jöttek, mentek lányok, nálam is fiúk, aztán rájöttünk, hogy tényleg mi ketten vagyunk ott egymásnak mindig, hát összejöttünk.

Tudni illik, az előző barátnői mind nagyon szépek voltak, és az iskolában is legyeskednek rajta mindig, attól függetlenül, hogy nem olyan "népszerű" (Nem egy helyre járunk)

Normális ez az érzés?

Tudom, hogy nagyon szeret, nagyon ronda helyzetekben is velem volt, már el sem tudom nélküle képzelni az életemet.

17L (19F)



2015. febr. 10. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Te lehet, hogy szebbnek látod azokat a lányokat, viszont ő még náluk is szebbnek gondol téged, és ha nem lennél vonzó számára szellemileg és külsőleg is, nem alakult volna így. Ne tarts ettől, szeret!
2015. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen, ha veled van, az azt jelenti, hogy jelenleg te vagy neki a legszebb :)
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Perszze.
2015. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!