Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki gondolt már arra, hogy jól kigömbölyítse magát hogy vonzóbb legyen?

Figyelt kérdés
Felszedne jó pár kg-t, hogy megnézze milyen ducin, csak enni kell :)

2015. febr. 10. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
az miért lenne jó?
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
nem egészséges, basszátok meg
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kösz nem, már az is megviselt hogy karácsony után 60 kg felett voltam. :D
2015. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt csináltam mert formásabb telt idomokat akartam.

Nekem a fenekem is nött, combosabb lettem és a mellem is nagyobb lett persze emellé társult egy kis pocak de azt meg igyekeztem ledolgozni. Hát kapósabb vagyok azóta az biztos, csak ritkán akadok horogra :)

2015. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá. Nem azért, hogy duci legyek, hanem mert nagyon sovány voltam. De nem sikerült mert ilyen típus vagyok.

17/l

2015. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna bárhogy probalkozom nem tudok hozni,barmit ehetek hízás nelkul...(ilyen betegsegem van..)
2015. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb elvenni és teherbe ejteni...
2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!