Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány szépségét mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szépségét mennyire határozza meg az alak?

Figyelt kérdés
pl.: akkor is szép nektek egy lány ha nincs olyan hűde tökéletes alakja, de viszont arcra szép, vagy akkor is szép egy lány ha arcra átlagos, de alakra jó...stb
2015. febr. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az arc fontosabb. Nem jön be a pacifej a feszes popóval, de az angyal arc egy átlagos testel inkább.
2015. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem sokat befolyásol,de ha lefolyik a székről,lehet szép arca,a kutyának se kell.
2015. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ez vagy amaz tulajdonsag hatarozza meg, hanem az osszhatas. lehetnek itt-ott hibak (mik is a hibak? ja, az relativ, mindenkinek mas), de ha osszessegeben jo, akkor jo.
2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép arc, jó alak. Nem kell hűde tökéletes alak, de azért legyen rendben.
2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az összhatás számít.

Nekem számít az alak, de nem úgy, hogy bomba teste legyen, hanem, hogy ne legyen kövér és ne legyen betegesen sovány se, szóval normális alkata legyen.

2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen 2-es nek igaza van.

Hiába tetszik arcra ha lejjebb nézek és az életkedvem is elmegy.

2015. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alak bizonyos szinten meghatározza az arc alakját is. Összhangban kell lennie. Lehet valakinek szép arca, ha testre csúnya... Valahogy utána már az összkép sem olyan. Nem nyeri el a tetszésem.

Az alak egyébként formálható. Ha meg szép archoz csúnya alakja van és nem a genetika tehet róla...az meg magára vessen. Erre nem tudok mit mondani. Tegyen érte valamit!

De fordítva is igaz! Hiába van valakinek szép alakja, ha már arcra nem olyan. Jártam már úgy és hát kellemetlen csalódás volt, sajnos :( valahogy már az alakja sem tetszett annyira. És ez a rosszabbik eset, mert arcot nem igazán lehet változtatni!

Ez körülbelül olyan, mint amikor vennél el pl egy szép almát, de miután megfordítod... mindjárt nem lesz olyan étvágyad hozzá :D tudom hülye példa volt, de a lényeget gondolom érted

2015. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!